Vaseline Deodorant Active Fresh 250ml

Brendi

3,50 

Brand: Vaseline
 • I testuar dermatologjikisht
 • Ofron mbrojtje deri në 48 orë nga lagështia dhe era
 • Përmban ProDerma – një kompleks për kujdesin e lëkurës që mund të ndihmojë në mbrojtjen e lëkurës së nënsqetullave
 • 0% alkool me një formulë pa thumbim
 • Ju mban të freskët gjatë gjithë ditës me një aromë të butë
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Vaseline Deodorant Active Fresh 250ml

 • I testuar dermatologjikisht
 • Ofron mbrojtje deri në 48 orë nga lagështia dhe era
 • Përmban ProDerma – një kompleks për kujdesin e lëkurës që mund të ndihmojë në mbrojtjen e lëkurës së nënsqetullave
 • 0% alkool me një formulë pa thumbim
 • Ju mban të freskët gjatë gjithë ditës me një aromë të butë
Lloji

sprej

Paketimi

250ml

Brendi

Vaseline

SKU: 8886467000782 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara