Vaseline Deodorant Aloe Sensitive 250ml

Brendi

3,50 

Brand: Vaseline

Deodorant kundër djersës Vaseline Aloe Sensitive 250 ml ka një aromë të butë për t’ju mbajtur të ndiheni më të freskët për më gjatë.

Ky deodorant kundër djersitjes ju mbron nga lagështia dhe era për 48 orë, duke lënë një aromë të butë për t’ju mbajtur të keni erë të mrekullueshme gjatë gjithë ditës. Të gjitha produktet tona për meshkuj dhe femra përmbajnë gjithashtu ProDerma unik, një kompleks për kujdesin e lëkurës që mund të ndihmojë në mbrojtjen e sqetullave tuaja.

Vaseline Aloe Sensitive Anti-Derspirant Deodorant ju jep mbrojtjen kundër djersitjes që ju nevojitet, ndërsa qëndroni të freskët gjatë gjithë ditës. Në vazelinë, ne kujdesemi për sqetullat tuaja, kështu që të gjitha formulat tona janë jo pickuese dhe të testuara dermatologjikisht, si dhe përmbajnë 0% alkool duke e bërë atë të përshtatshme edhe për lëkurë të ndjeshme.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Vaseline Deodorant Aloe Sensitive 250ml

Deodorant kundër djersës Vaseline Aloe Sensitive 250 ml ka një aromë të butë për t’ju mbajtur të ndiheni më të freskët për më gjatë. 

Ky deodorant kundër djersitjes ju mbron nga lagështia dhe era për 48 orë, duke lënë një aromë të butë për t’ju mbajtur të keni erë të mrekullueshme gjatë gjithë ditës. Të gjitha produktet tona për meshkuj dhe femra përmbajnë gjithashtu ProDerma unik, një kompleks për kujdesin e lëkurës që mund të ndihmojë në mbrojtjen e sqetullave tuaja.

Vaseline Aloe Sensitive Anti-Derspirant Deodorant ju jep mbrojtjen kundër djersitjes që ju nevojitet, ndërsa qëndroni të freskët gjatë gjithë ditës. Në vazelinë, ne kujdesemi për sqetullat tuaja, kështu që të gjitha formulat tona janë jo pickuese dhe të testuara dermatologjikisht, si dhe përmbajnë 0% alkool duke e bërë atë të përshtatshme edhe për lëkurë të ndjeshme. 

Mënyra e përdorimit:

Për rezultate më të mira, shkundni mirë kutinë kundër djersës me vazelinë dhe mbajeni 15 cm larg sqetullës. Spërkateni me breshëri të shkurtra në një zonë të ajrosur mirë për mbrojtje të shkëlqyer të djersës për 48 orë. Shmangni kontaktin me sytë tuaj dhe lëkurën e irrituar ose të thyer.

Ky deodorant kundër djersës vjen gjithashtu në një madhësi të përshtatshme 50 ml, duke e bërë atë të përsosur për çantën tuaj të palestrës, bagazhin e dorës ose thjesht në lëvizje. Deodorantët tanë vazelinë janë gjithashtu të shkëlqyeshëm për t’u përdorur së bashku me kujdesin tonë të lëkurës me vazelinë, kështu që pse të mos provoni një hidratues të ri dhe të përmirësoni rutinën tuaj të mëngjesit?
Karakteristikat kryesore:

•Testuar dermatologjikisht
•Siguron deri në 48 orë mbrojtje nga lagështia dhe era
•Përmban ProDerma – një kompleks për kujdesin e lëkurës që mund të ndihmojë në mbrojtjen e lëkurës nën sqetull
•0% alkool me një formulë pa thumbim
•Ju mban të freskët gjatë gjithë ditës

Lloji

sprej

Paketimi

250ml

Brendi

Vaseline

SKU: 8886467000799 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara