Vaseline Deodorant Men Active Dry 250ml

Brendi

3,50 

Brand: Vaseline
 • Shijoni një aromë mashkullore të qëndrueshme dhe delikate.
 • Qëndroni të freskët dhe të sigurt gjatë gjithë ditës me Deodorantin kundër djersës me vazelinë për meshkuj.
 • Mbrojtje e fuqishme 48-orëshe kundër djersës dhe erës së keqe.
 • Dizajn i përshtatshëm i spërkatjes për aplikim të shpejtë dhe pa mundim.
 • Vlera e shkëlqyeshme me këtë paketë me kosto efektive dhe afatgjatë prej 6.
 • Markë e besuar me një trashëgimi në kujdesin e lëkurës.
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Vaseline Deodorant Men Active Dry 250ml

 • Shijoni një aromë mashkullore të qëndrueshme dhe delikate.
 • Qëndroni të freskët dhe të sigurt gjatë gjithë ditës me Deodorantin kundër djersës me vazelinë për meshkuj.
 • Mbrojtje e fuqishme 48-orëshe kundër djersës dhe erës së keqe.
 • Dizajn i përshtatshëm i spërkatjes për aplikim të shpejtë dhe pa mundim.
 • Vlera e shkëlqyeshme me këtë paketë me kosto efektive dhe afatgjatë prej 6.
 • Markë e besuar me një trashëgimi në kujdesin e lëkurës.
Lloji

sprej

Paketimi

250ml

Brendi

Vaseline

SKU: 8886467000805 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara