• Filters
 • Rendit sipas
  ...
 • Brand: 
  After Sun Lotion 100ml 3,50 

  Ftoh, qetëson dhe hidraton lëkurën pas ekspozimit në diell. Duke ruajtur lagështinë e lëkurës, ndihmon në parandalimin e qërimit, mban lëkurën të lëmuar dhe elastike dhe zgjat nxirjen tuaj. E disponueshme në 100 ml dhe 200 ml.

 • Brand: 
  After Sun Lotion 200ml 5,50 

  Ftoh, qetëson dhe hidraton lëkurën pas ekspozimit në diell. Duke ruajtur lagështinë e lëkurës, ndihmon në parandalimin e qërimit, mban lëkurën të lëmuar dhe elastike dhe zgjat nxirjen tuaj. E disponueshme në 100 ml dhe 200 ml.

 • Brand: 
  Aloe Vera After Sun Gel Spray Aerosol 175ml 9,00 

  Ftoh, qetëson dhe hidraton lëkurën pas ekspozimit në diell.

 • Brand: 
  Aloe Vera Moisturising Cream 300ml 5,50 
  Një krem ​​luksoz që përmban Aloe Vera shëruese dhe restauruese, perfekt për hidratim optimal të lëkurës.
 • Billion Acidophilus Combined 5 30 Caps 13,00 

  Kombinim i specializuar i 5 shtameve probiotike

  BILION ACIDOPHILUS COMMINED 5 përmban 1,5 miliardë baktere miqësore nga 5 lloje të ndryshme të dobishme.

 • Brand: 
  Blister Pack Lipbalm Mango/Mint/Tropical SPF30 5,00 

  Malibu SPF30 Mbrojtje hidratuese e buzëve nga dielli, era ose i ftohti. Përzgjedhja e paketës me 3 shije

 • Brand: 
  Bronzing Tanning Oil + Argan Oil SPF15 200ml 8,00 
  Vaji për rrezitje Malibu SPF15 me Argan është i përsosur për lëkurën që nxihet lehtë dhe nuk digjet kurrë.
 • Brand: 
  Bronzing Tanning Oil + Coconut Oil SPF15 200ml 9,00 
  Malibu SPF15 Bronzing dhe nxirje me vaj kokosi është perfekt për lëkurën që nxihet lehtë dhe nuk digjet kurrë.
 • Calcium Plus Classics 30s Tabs 8,90 

  Kalcium Plus

  Pjesa më e madhe e kalciumit gjendet në kockat dhe dhëmbët tanë dhe përbën afërsisht 2% të peshës së trupit të njeriut. Për shfrytëzimin maksimal të kalciumit, nevojitet mjaftueshmëria e vitaminës D dhe magnezit.

 • Cicaplast Baume B5+ 100ml 23,90 

  Krem qetësues me shumë përdorime hidraton lëkurën e plasaritur, të plasaritur, të dridhur dhe irritimet e lëkurës së thatë. Mbrojtës jo i yndyrshëm i lëkurës lehtëson lëkurën e thatë dhe të ashpër, ndërsa mbron nga efektet tharëse të erës dhe të ftohtit.

  • I përshtatshëm për foshnjat deri në 1 javë
  • Ndihmon në lehtësimin dhe mbrojtjen e lëkurës së plasaritur, të plasaritur dhe të plasaritur
  • Zbut shenjat e dukshme të irritimeve të lëkurës së thatë dhe lëkurës së ndjeshme
  • Ofron lehtësim të përditshëm për lëkurën e thatë deri në shumë të thatë
  • Mbron nga efektet e tharjes së erës dhe të ftohtit
  • Ndihmon në trajtimin dhe parandalimin e skuqjes së pelenave
  • Rehatia dhe hidratimi i lëkurës ndihet i rivendosur
  • I përshtatshëm për pacientët që i nënshtrohen kimioterapisë dhe rrezatimit.
 • Cicaplast Baume B5+ 40ml 14,50 

  Krem qetësues me shumë përdorime hidraton lëkurën e plasaritur, të plasaritur, të dridhur dhe irritimet e lëkurës së thatë. Mbrojtës jo i yndyrshëm i lëkurës lehtëson lëkurën e thatë dhe të ashpër, ndërsa mbron nga efektet tharëse të erës dhe të ftohtit.

  • Ndihmon në lehtësimin dhe mbrojtjen e lëkurës së plasaritur, të plasaritur dhe të plasaritur
  • Zbut shenjat e dukshme të irritimeve të lëkurës së thatë dhe lëkurës së ndjeshme
  • Ofron lehtësim të përditshëm për lëkurën e thatë deri në shumë të thatë
  • Mbron nga efektet e tharjes së erës dhe të ftohtit
  • Ndihmon në trajtimin dhe parandalimin e skuqjes së pelenave
  • Rehatia dhe hidratimi i lëkurës ndihet i rivendosur
  • I përshtatshëm për pacientët që i nënshtrohen kimioterapisë dhe rrezatimit.
 • Brand: 
  Clear Hair and Scalp Protector SPF50 50ml 6,50 

  Malibu SPF50 Clear Hair & Scalp Protector siguron mbrojtje nga rrezet UVA dhe UVB.

 • 07/2024-30%Limited
  Cool Day Çmimi origjinal qe: 12,00 €.Çmimi i tanishëm është: 8,40 €.

  Një kombinim unik i bimëve dhe mikronutrientëve

  Nëse përditshmëria juaj është kërkuese, patjetër që keni nevojë për ndihmë për të përballuar detyrat e përditshme! Cool Day është një kombinim sinergjik me ashwagandha, lule lime, lule pasioni dhe bli, si dhe vitamina B (niacin, pantothenic, B1, B2, B6, B12), kalcium dhe magnez.
 • Brand: 
  Coolnight 30s Caps 9,50 

  Përbërja e veçantë sinergjike e Cool Night kombinon melatoninën, me veprimin tradicional të dy bimëve, kamomilit dhe HOPS-it, si dhe me lëndë ushqyese si kalciumi, magnezi, vitamina B1 dhe vitamina B6.

 • Cranberry Stevia me Vit C Eff 20 Cope 11,00 

  Cranberry, një suplement ushqimor në formë shkumëzuese, me ekstrakt boronicë (Cranmax®) dhe vitaminë C. Boronica, megjithëse një frut i vogël, është një superushqim. Nuk është rastësi që e quajnë “thesar i kuq”, pasi është një burim i pasur i polifenoleve, proantocianidinave dhe substancave të tjera të cilat i japin ngjyrën e kuqe boronicës së kuqe, ndërkohë që pengojnë zhvillimin e agjentëve patogjenë në sistemin urinar.

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara