• Filters
 • Rendit sipas
  ...
 • Haemocream 50ml 8,20 

  Krem qetësues me Ruscus dhe Aesculus hippocastanum

  Krem i butë për përdorim të jashtëm në zonën perianale me një teksturë të butë dhe përbërës të njohur për efektin e tyre qetësues dhe qetësues.

  Përmban tinkturë të gështenjës së kalit (Aesculus hippocastanum), e cila përdoret tradicionalisht për strukturën normale të lëkurës, duke ruajtur ekuilibrin ujor të lëkurës. Ekstrakte bimore të ruskut, shufrës së artë dhe lëvozhgës së limonit, të pasura me bioflavonoidë, të njohur për efektin e tyre antioksidues.

  Në të njëjtën kohë, vaji i ullirit, në kombinim me vajin e kantarionit, lëngun e Aloe Verës dhe pantenolin, tradicionalisht hidratojnë dhe e lënë lëkurën të lëmuar dhe të butë.

 • Winter Balm 45ml 7,50 

  Balsam për dimër me fruta ulliri dhe vajra bajamesh të ëmbla, vajra esencialë, gjalpë shea dhe vitaminë E.

  Oliviotic Winter Balm është një kombinim unik i eukaliptit, rozmarinës, trumzës, kedrit, vajrave esenciale të bredhit siberian dhe përbërësve të tjerë natyralë. Këta vajra esencialë ofrojnë një ndjenjë lehtësimi dhe përmirësojnë mikroqarkullimin ndërsa aroma e tyre e këndshme lehtëson frymëmarrjen.

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara