• Filters
 • Rendit sipas
  ...
 • 07/2024-30%Limited
  Cool Day Çmimi origjinal qe: 12,00 €.Çmimi i tanishëm është: 8,40 €.

  Një kombinim unik i bimëve dhe mikronutrientëve

  Nëse përditshmëria juaj është kërkuese, patjetër që keni nevojë për ndihmë për të përballuar detyrat e përditshme! Cool Day është një kombinim sinergjik me ashwagandha, lule lime, lule pasioni dhe bli, si dhe vitamina B (niacin, pantothenic, B1, B2, B6, B12), kalcium dhe magnez.
 • Inalia Instant Lifting & Hydrating Serum 30ml Çmimi origjinal qe: 17,50 €.Çmimi i tanishëm është: 14,00 €.
  Serum i butë hidratues i fytyrës me një efekt lifting të menjëhershëm. Efekti sinergjik i përbërësve aktivë të serumit është krijuar për përtëritje dhe shkëlqim të menjëhershëm të lëkurës.
 • 06/2024-50%Limited
  Brand: 
  OstroVit Apple Cider Vinegar Gummies 60 cope Çmimi origjinal qe: 16,50 €.Çmimi i tanishëm është: 8,25 €.

  OstroVit Uthulla e Mollës Gummies është një suplement dietik që përmban uthull molle të standardizuar në 5% acid acetik, si dhe acid folik dhe vitaminë B12. Është një preparat i disponueshëm në formën e fasuleve të shijshme pelte me shije molle. Është një produkt i krijuar për njerëzit që kërkojnë një formë më të aksesueshme të uthullës së mollës, e dalluar për aromën dhe shijen e saj specifike, si dhe për ata që duan të mbështesin funksionimin e duhur të sistemit imunitar falë përmbajtjes së vitaminës. B12 dhe acid folik. Doza e rekomanduar ditore e nevojshme për efekte të dobishme: 1 pelte.

  7 në stok

 • 06/2024-50%Limited
  Brand: 
  OstroVit Fat Burner for women 60 caps Çmimi origjinal qe: 14,00 €.Çmimi i tanishëm është: 7,00 €.

  OstroVit FAT BURNER for WOMEN është një suplement dietik që është zhvilluar duke pasur parasysh seksin “e drejtë”. Një përbërje unike e përbërësve natyralë që mbështesin reduktimin e yndyrës së tepërt të trupit. Ekstraktet e standardizuara dhe format e produkteve më të mira të tretshme, duke përfshirë: ekstraktin e farës së mangos afrikane, ekstraktin e kokrrave të kafesë jeshile, ekstraktin e rrënjës së xhenxhefilit ose një formë efektive të L-Carnitine.

 • 05/2024-50%Limited
  Brand: 
  OstroVit Lemon Balm VEGE 90 caps Çmimi origjinal qe: 9,50 €.Çmimi i tanishëm është: 4,75 €.

  OstroVit Limon Balm VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të gjetheve të balsamit DER 4:1. Është një preparat vegan i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë. Është një produkt i krijuar për njerëzit që duan të plotësojnë dietën e tyre të përditshme me përbërës natyralë dhe të vlefshëm.

 • 05/2024-50%Limited
  Think Positive 30s Çmimi origjinal qe: 11,50 €.Çmimi i tanishëm është: 5,75 €.

  Një kombinim unik i ekstrakteve të Shafranit dhe Rodiolës

  Për funksionin normal psikologjik

 • Vitamin C+D3 1000mg / 1000iu Classics 30s Tabs Çmimi origjinal qe: 8,50 €.Çmimi i tanishëm është: 5,95 €.

  Suplement ushqimor me vitamina C dhe D3

  Vitamina C + D3 1000mg / 1000iu tableta me lirim me kohë prodhohen nga një proces i veçantë, i cili ruan vitaminën C në mikropelet, duke e lejuar atë të çlirohet ngadalë. Kjo do të thotë se përthithja e tij është një proces i vazhdueshëm, pasi çlirimi gradual i tij bëhet deri në 4-6 orë. Kështu, efektet e dobishme të vitaminës C janë të disponueshme në trup për një periudhë të qëndrueshme.

  Vitaminat dhe D3 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara