• Filters
 • Rendit sipas
  ...
 • Billion Acidophilus Combined 5 30 Caps 13,00 

  Kombinim i specializuar i 5 shtameve probiotike

  BILION ACIDOPHILUS COMMINED 5 përmban 1,5 miliardë baktere miqësore nga 5 lloje të ndryshme të dobishme.

 • Calcium Plus Classics 30s Tabs 8,90 

  Kalcium Plus

  Pjesa më e madhe e kalciumit gjendet në kockat dhe dhëmbët tanë dhe përbën afërsisht 2% të peshës së trupit të njeriut. Për shfrytëzimin maksimal të kalciumit, nevojitet mjaftueshmëria e vitaminës D dhe magnezit.

 • 07/2024-30%Limited
  Cool Day Çmimi origjinal qe: 12,00 €.Çmimi i tanishëm është: 8,40 €.

  Një kombinim unik i bimëve dhe mikronutrientëve

  Nëse përditshmëria juaj është kërkuese, patjetër që keni nevojë për ndihmë për të përballuar detyrat e përditshme! Cool Day është një kombinim sinergjik me ashwagandha, lule lime, lule pasioni dhe bli, si dhe vitamina B (niacin, pantothenic, B1, B2, B6, B12), kalcium dhe magnez.
 • Brand: 
  Coolnight 30s Caps 9,50 

  Përbërja e veçantë sinergjike e Cool Night kombinon melatoninën, me veprimin tradicional të dy bimëve, kamomilit dhe HOPS-it, si dhe me lëndë ushqyese si kalciumi, magnezi, vitamina B1 dhe vitamina B6.

 • Cranberry Stevia me Vit C Eff 20 Cope 11,00 

  Cranberry, një suplement ushqimor në formë shkumëzuese, me ekstrakt boronicë (Cranmax®) dhe vitaminë C. Boronica, megjithëse një frut i vogël, është një superushqim. Nuk është rastësi që e quajnë “thesar i kuq”, pasi është një burim i pasur i polifenoleve, proantocianidinave dhe substancave të tjera të cilat i japin ngjyrën e kuqe boronicës së kuqe, ndërkohë që pengojnë zhvillimin e agjentëve patogjenë në sistemin urinar.

 • Doctor Power Arthrosis Gel 100ml 10,50 

  Xhel freskues për përdorim topik në zonat e trupit që kanë nevojë për lehtësim me përbërës që ofrojnë efekt qetësues.

 • Electrolytes Brat Diet 12 sticks 9,60 

  Suplement ushqimor me elektrolite, glukozë dhe përbërës natyralë nga ushqimet e dietës BRAT. Pluhur për tretësirë ​​orale me aromë bananeje.

 • Free Nose Spray 20ml 7,00 

  Free Nose

  Aleancë e trefishtë, me ujin e detit, echinacea dhe zink

  Spraj hundësh me ujë deti, echinacea dhe zink. Pastron, lehtëson dhe mbron mukozën e hundës nga ftohjet dhe acarimet.

  • Echinacea është një bimë e njohur që përdoret tradicionalisht në të gjithë botën, veçanërisht gjatë dimrit.
  • Zinku është një mikroelement që kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.*

  S’ka stok

 • Ginkgo Biloba 120mg 30s Caps 13,00 

  Xhinko biloba është një bimë me përmbajtje të lartë në flavonoidë dhe terpenoidë, përbërës të njohur për veprimin e tyre antioksidues.

 • Hairtone-Nails-Skin 30s Caps 10,70 

  Mikronutrientët e HairTone Nails & Skin që kontribuojnë në ruajtjen e flokëve normalë janë zinku, seleniumi dhe biotina. Për më tepër, seleni dhe zinku kontribuojnë në ruajtjen e thonjve normalë, ndërsa biotina dhe zinku kontribuojnë në ruajtjen e lëkurës normale*. Përbërja është e pasuruar me aminoacide prolinë, cisteinë, lizinë, si dhe MSM dhe vitamina B5, E.

 • Laxazin Comfort 20s Caps 14,00 

  Suplement ushqimor me ACTAZIN ® që rrjedh nga frutat e plota të kivit në pluhur së bashku me tamarind, kumbulla, fikun dhe pektinën e mollës. ACTAZIN®, falë teknikës speciale që prodhohet, ruan lëndët ushqyese dhe bioaktive të kivit, si enzimën aktinidin, polifenolet, fibrat e tretshme dhe të patretshme. Konsumimi i kivit kontribuon në ruajtjen e defekimit normal.

 • Livapure 30s Tabs 15,50 

  Gama e Platinumit të LivaPure of Power Health është përzgjedhja juaj e platinit me ekstraktin e farës së gjembaçit të qumështit i cili ofron 240 mg silymarin, vitamina (B6, B12, acid folik) dhe kolinë.

  LivaPure është një suplement ushqimor i përshtatshëm për:

  • Njerëzit në një dietë më pak të ekuilibruar
  • Të rriturit e moshës së mesme
  • Të moshuarit
  • Atletët
 • MEMO+ 30s Tabs 10,50 

  Kur mendja juaj ndalon, çfarë mund të bëni? Memo+ është një formulë multivitamine që përmban një gamë të gjerë vitaminash, mineralesh dhe elementësh gjurmë, së bashku me përbërës shumë mbrojtës si Ginkgo Biloba, Glutathione, L-Glutamine dhe Theobromine.

 • Mourinol 600mg 60s Caps 12,50 

  Power Health Cod Liver Oil është një burim i mirë i vitaminës A dhe vitaminës D3. Në të kaluarën, janë bërë beteja midis nënave dhe fëmijëve për hir të saj për shkak të … aromës së veçantë të vajit të mëlçisë së merlucit. Ai vjen nga mëlçia e këtij peshku të bardhë, dhe jo nga mishi i tij si vajrat e tjerë të zakonshëm të peshkut.Power Health Salt përmban 600 mg vaj të pastër fetal për kapsulë, me përmbajtje të lartë të acideve yndyrore të pangopura omega-3 (DHA / EPA).

 • Multi + Multi Kids Stevia 30s Tabs 5,80 

  Ata vrapojnë, luajnë, lexojnë dhe ushtrojnë çdo ditë. Ata janë gjithashtu të lodhur, kështu që fëmijët kanë nevojë për multivitamina e tyre. Power Health krijoi multivitaminë Multi + Multi Kids. Ka një shije të shijshme dhe shkrihet në gojë duke i ofruar të gjitha vitaminat e nevojshme që fëmija juaj ka nevojë çdo ditë!

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara