• Filters
 • Rendit sipas
  ...
 • Cicaplast Baume B5 SPF50 40ml 18,50 

  CICAPLAST Baume B5 SPF50 ofron një formulë të plotë për të mbrojtur, qetësuar dhe riparuar funksionin e barrierës:

  Mbrojtje efektive kundër shenjave : [Procerad] + [UVA/UVB SPF50] Rikuperim
  optimal i lëkurës : [Madecassoside]
  Zbut zonat e thata dhe të irrituara: [5 % Panthenol]

 • Cicaplast Baume B5+ 100ml 23,90 

  Krem qetësues me shumë përdorime hidraton lëkurën e plasaritur, të plasaritur, të dridhur dhe irritimet e lëkurës së thatë. Mbrojtës jo i yndyrshëm i lëkurës lehtëson lëkurën e thatë dhe të ashpër, ndërsa mbron nga efektet tharëse të erës dhe të ftohtit.

  • I përshtatshëm për foshnjat deri në 1 javë
  • Ndihmon në lehtësimin dhe mbrojtjen e lëkurës së plasaritur, të plasaritur dhe të plasaritur
  • Zbut shenjat e dukshme të irritimeve të lëkurës së thatë dhe lëkurës së ndjeshme
  • Ofron lehtësim të përditshëm për lëkurën e thatë deri në shumë të thatë
  • Mbron nga efektet e tharjes së erës dhe të ftohtit
  • Ndihmon në trajtimin dhe parandalimin e skuqjes së pelenave
  • Rehatia dhe hidratimi i lëkurës ndihet i rivendosur
  • I përshtatshëm për pacientët që i nënshtrohen kimioterapisë dhe rrezatimit.
 • Cicaplast Baume B5+ 40ml 14,50 

  Krem qetësues me shumë përdorime hidraton lëkurën e plasaritur, të plasaritur, të dridhur dhe irritimet e lëkurës së thatë. Mbrojtës jo i yndyrshëm i lëkurës lehtëson lëkurën e thatë dhe të ashpër, ndërsa mbron nga efektet tharëse të erës dhe të ftohtit.

  • Ndihmon në lehtësimin dhe mbrojtjen e lëkurës së plasaritur, të plasaritur dhe të plasaritur
  • Zbut shenjat e dukshme të irritimeve të lëkurës së thatë dhe lëkurës së ndjeshme
  • Ofron lehtësim të përditshëm për lëkurën e thatë deri në shumë të thatë
  • Mbron nga efektet e tharjes së erës dhe të ftohtit
  • Ndihmon në trajtimin dhe parandalimin e skuqjes së pelenave
  • Rehatia dhe hidratimi i lëkurës ndihet i rivendosur
  • I përshtatshëm për pacientët që i nënshtrohen kimioterapisë dhe rrezatimit.
 • La Roche Posay Effaclar Duo + SPF30 Cream 40ml 28,50 

  La Roche-Posay Effaclar Duo SPF 30 është krem ​​kundër njollave i formuluar posaçërisht për të synuar shenjat e lëna nga lëkura e ngjeshur dhe e prirur ndaj njollave tek ata që vuajnë nga aknet. Është vërtetuar klinikisht se zvogëlon shfaqjen e njollave, hap poret dhe përmirëson strukturën e lëkurës. Përfitimi i shtuar i një SPF gjithashtu ndihmon në reduktimin e shenjave të errëta të shkaktuara nga aknet dhe ekspozimi në diell. Gjithashtu rekomandohet për llojet e lëkurës të prirur ndaj akneve dhe me ndjeshmëri.

  • Aplikojeni në të gjithë fytyrën në mëngjes dhe/ose në mbrëmje pas pastrimit të lëkurës.
  • Është e rëndësishme ta përdorni këtë produkt me masë – vetëm një sasi bizele duhet të aplikohet në fytyrë duke shmangur zonën e syve.
  • Baza e shkëlqyer e grimit.
  • Nëse jeni jashtë për periudha të gjata, aplikoni përsëri një krem ​​kundër diellit çdo dy orë ose pas notit ose djersitjes.
 • La Roche Posay Krem hidratues Hydraphase HA Light 50ml 34,50 

  Ky hidratues i fytyrës është i formuluar me acid hialuronik me prejardhje natyrale nga Green Technology* dhe uji i burimeve termale La Roche-Posay për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën e dehidratuar. Aplikojeni këtë hidratues të fytyrës me acid hialuronik çdo ditë për hidratim 72 orë dhe një shëndoshë të menjëhershme për lëkurë me pamje rrezatuese.
  Tekstura e lehtë është ideale për lëkurën normale në të kombinuar

  Shqetësimi i lëkurës:

  • Lëkurë e dehidratuar
  • Lëkurë normale/kombinuar
  • Lëkurë e ndjeshme
 • La Roche Posay Krem hidratues Hydraphase HA Rich 50ml 34,50 

  Ky krem ​​i pasur fytyre është i formuluar me acid hialuronik me prejardhje natyrale nga Green Technology* dhe uji i burimeve termale La Roche-Posay për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën e dehidratuar. Aplikojeni këtë krem ​​fytyre me acid hialuronik për lëkurë të thatë çdo ditë për hidratim 72 orë dhe një shëndoshë të menjëhershme për lëkurë me pamje rrezatuese.
  Strukturë e pasur kremoze që është ideale për lëkurë të thatë.

  Përfitimet:

  • Kremi i fytyrës për lëkurë të thatë siguron hidratim 72 HR dhe një shëndoshë të menjëhershme për lëkurë me pamje rrezatuese
  • Krem fytyre me acid hialuronik i formuluar me acid hialuronik me prejardhje natyrale nga Green Technology*
  • Pompa e mbyllur nga ajri ruan formulën
  • Teksturë e pasur, jo e yndyrshme, ideale për lëkurën e dehidratuar

   

 • La Roche Posay Pure Vitamin C krem 40ml 48,50 

  Ky krem ​​për fytyrën me vitaminë C është një hidratues i përditshëm që ndihmon lëkurën të shëndoshet dhe të zbardhet dukshëm dhe të zvogëlojë shfaqjen e linjave të imta dhe rrudhave. Kjo formulë e lehtë dhe hidratuese me vitaminë C të pastër dhe acid hialuronik të fragmentuar ndihmon në përmirësimin e ndjesisë së fortë të lëkurës.

  • Kremi me vitaminë C shëndosh dukshëm lëkurën
  • Hidraton për të mbushur rrudhat në sipërfaqen e lëkurës
  • E lë ngjyrën më të njëtrajtshme dhe redukton skuqjen e dukshme
  • Teksturë e lehtë që përthithet shpejt, e përshtatur për lëkurën normale në atë të kombinuar
 • La Roche Posay Redermic Retinol krem 30ml 48,50 

  Ky krem ​​për fytyrën me retinol të pastër kundër plakjes ndihmon në reduktimin e dukshëm të dukjes së linjave të holla, rrudhave dhe njollave të moshës. Kjo formulë e vlerësuar me çmime ndihmon gjithashtu në zvogëlimin e dukshëm të dëmtimit të parakohshëm të diellit dhe është mjaft e butë për lëkurën e ndjeshme.

  • Kremi Retinol redukton dukshëm rrudhat e buzës së sipërme, ballit dhe këmbëve të sorrës
  • Zvogëlon dukshëm pamjen e dëmtimit të parakohshëm nga dielli
  • Ndihmon në lëmimin e strukturës së lëkurës
  • Struktura e lehtë, prej kadifeje, jo e yndyrshme e lë lëkurën të butë dhe me shkëlqim
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara