• Filters
 • Rendit sipas
  ...
 • Brand: 
  OstroVit Erythritol 1000 g 10,00 

  OstroVit Erythritol është një ëmbëlsues me cilësi të lartë që përdoret si një alternativë ndaj sheqerit tradicional të tryezës (saharozës). Indeksi glicemik i eritritolit është 0, falë të cilit nuk rrit sheqerin në gjak. E përkryer për njerëzit që kujdesen për shëndetin dhe për ata që duan të kufizojnë marrjen e sheqerit.

 • Brand: 
  OstroVit MCT OIL 500 ml 16,00 

  OstroVit MCT Oil është një suplement dietik që është një burim i acideve yndyrore MCT me zinxhir të mesëm. Është një preparat i disponueshëm në formë të lëngshme, të përshtatshme për t’u ngrënë, e cila është paketuar në një shishe plastike, pa BPA. Ky produkt rekomandohet veçanërisht për atletët dhe personat fizikisht aktivë.

 • Brand: 
  OstroVit Oat My Day 200 g kiwi & banana 3,60 

  OstroVit Oat My Day është një qull ushqyes që shquhet për pasurimin e tij me fibra dietike. Produkti nuk përmban sheqer të shtuar dhe shija e ëmbël është për shkak të copave të frutave natyrale, të thara në ngrirje dhe një ëmbëlsues me energji të ulët, që është sukraloza. I disponueshëm në katër variante shije të ndryshme, përzierja është një zgjidhje që do të kënaqë oreksin dhe preferencat individuale të konsumatorit, ndërsa thjeshtësia dhe koha e shkurtër e nevojshme për përgatitjen e vaktit do t’ju lejojë të shijoni një rostiçeri të shijshme dhe të shëndetshme edhe gjatë një dite të ngarkuar.

 • Brand: 
  OstroVit Oat My Day 200 g strawberry 3,60 

  OstroVit Oat My Day është një qull ushqyes që shquhet për pasurimin e tij me fibra dietike. Produkti nuk përmban sheqer të shtuar dhe shija e ëmbël është për shkak të copave të frutave natyrale, të thara në ngrirje dhe një ëmbëlsues me energji të ulët, që është sukraloza. I disponueshëm në katër variante shije të ndryshme, përzierja është një zgjidhje që do të kënaqë oreksin dhe preferencat individuale të konsumatorit, ndërsa thjeshtësia dhe koha e shkurtër e nevojshme për përgatitjen e vaktit do t’ju lejojë të shijoni një rostiçeri të shijshme dhe të shëndetshme edhe gjatë një dite të ngarkuar.

 • Brand: 
  OstroVit OATlicious 800 g kiwi & banana 11,00 

  OstroVit Oat My Day 800 g është një qull ushqyes, i disponueshëm në shumë shije, të cilin mund ta bëni në vetëm pesë minuta. Produkti është i pasur me fibra tërshërë, beta-glukane dhe vitaminë B1, falë të cilave do ta bëjë vaktin tuaj të shijshëm dhe të shëndetshëm. Jeni duke kërkuar për një ide për një mëngjes të lehtë për t’u përgatitur që do t’ju ngop dhe do t’i sigurojë trupit tuaj energji për gjithë ditën? Zgjidhni OstroVit OAT bollgurin tim të ditës!

 • Brand: 
  OstroVit OATlicious 800 g strawberry 11,00 

  OstroVit Oat My Day është një qull ushqyes, i disponueshëm në shumë shije, të cilin mund ta bëni në vetëm pesë minuta. Produkti është i pasur me fibra tërshërë, beta-glukane dhe vitaminë B1, falë të cilave do ta bëjë vaktin tuaj të shijshëm dhe të shëndetshëm. Jeni duke kërkuar për një ide për një mëngjes të lehtë për t’u përgatitur që do t’ju ngop dhe do t’i sigurojë trupit tuaj energji për gjithë ditën? Zgjidhni bollgurin OstroVit Oat My Day!

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara