• Filters
 • Rendit sipas
  ...
 • Billion Acidophilus Combined 5 30 Caps 13,00 

  Kombinim i specializuar i 5 shtameve probiotike

  BILION ACIDOPHILUS COMMINED 5 përmban 1,5 miliardë baktere miqësore nga 5 lloje të ndryshme të dobishme.

 • Calcium Plus Classics 30s Tabs 8,90 

  Kalcium Plus

  Pjesa më e madhe e kalciumit gjendet në kockat dhe dhëmbët tanë dhe përbën afërsisht 2% të peshës së trupit të njeriut. Për shfrytëzimin maksimal të kalciumit, nevojitet mjaftueshmëria e vitaminës D dhe magnezit.

 • 07/2024-30%Limited
  Cool Day Çmimi origjinal qe: 12,00 €.Çmimi i tanishëm është: 8,40 €.

  Një kombinim unik i bimëve dhe mikronutrientëve

  Nëse përditshmëria juaj është kërkuese, patjetër që keni nevojë për ndihmë për të përballuar detyrat e përditshme! Cool Day është një kombinim sinergjik me ashwagandha, lule lime, lule pasioni dhe bli, si dhe vitamina B (niacin, pantothenic, B1, B2, B6, B12), kalcium dhe magnez.
 • Cranberry Stevia me Vit C Eff 20 Cope 11,00 

  Cranberry, një suplement ushqimor në formë shkumëzuese, me ekstrakt boronicë (Cranmax®) dhe vitaminë C. Boronica, megjithëse një frut i vogël, është një superushqim. Nuk është rastësi që e quajnë “thesar i kuq”, pasi është një burim i pasur i polifenoleve, proantocianidinave dhe substancave të tjera të cilat i japin ngjyrën e kuqe boronicës së kuqe, ndërkohë që pengojnë zhvillimin e agjentëve patogjenë në sistemin urinar.

 • Doctor Power Arthrosis Gel 100ml 10,50 

  Xhel freskues për përdorim topik në zonat e trupit që kanë nevojë për lehtësim me përbërës që ofrojnë efekt qetësues.

 • Electrolytes Brat Diet 12 sticks 9,60 

  Suplement ushqimor me elektrolite, glukozë dhe përbërës natyralë nga ushqimet e dietës BRAT. Pluhur për tretësirë ​​orale me aromë bananeje.

 • Free Nose Spray 20ml 7,00 

  Free Nose

  Aleancë e trefishtë, me ujin e detit, echinacea dhe zink

  Spraj hundësh me ujë deti, echinacea dhe zink. Pastron, lehtëson dhe mbron mukozën e hundës nga ftohjet dhe acarimet.

  • Echinacea është një bimë e njohur që përdoret tradicionalisht në të gjithë botën, veçanërisht gjatë dimrit.
  • Zinku është një mikroelement që kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.*

  S’ka stok

 • Ginkgo Biloba 120mg 30s Caps 13,00 

  Xhinko biloba është një bimë me përmbajtje të lartë në flavonoidë dhe terpenoidë, përbërës të njohur për veprimin e tyre antioksidues.

 • Haemocream 50ml 8,20 

  Krem qetësues me Ruscus dhe Aesculus hippocastanum

  Krem i butë për përdorim të jashtëm në zonën perianale me një teksturë të butë dhe përbërës të njohur për efektin e tyre qetësues dhe qetësues.

  Përmban tinkturë të gështenjës së kalit (Aesculus hippocastanum), e cila përdoret tradicionalisht për strukturën normale të lëkurës, duke ruajtur ekuilibrin ujor të lëkurës. Ekstrakte bimore të ruskut, shufrës së artë dhe lëvozhgës së limonit, të pasura me bioflavonoidë, të njohur për efektin e tyre antioksidues.

  Në të njëjtën kohë, vaji i ullirit, në kombinim me vajin e kantarionit, lëngun e Aloe Verës dhe pantenolin, tradicionalisht hidratojnë dhe e lënë lëkurën të lëmuar dhe të butë.

 • Hairtone-Nails-Skin 30s Caps 10,70 

  Mikronutrientët e HairTone Nails & Skin që kontribuojnë në ruajtjen e flokëve normalë janë zinku, seleniumi dhe biotina. Për më tepër, seleni dhe zinku kontribuojnë në ruajtjen e thonjve normalë, ndërsa biotina dhe zinku kontribuojnë në ruajtjen e lëkurës normale*. Përbërja është e pasuruar me aminoacide prolinë, cisteinë, lizinë, si dhe MSM dhe vitamina B5, E.

 • Inalia Botox Like Effect Face Serum 30ml 28,50 

  Serum për fytyrën kundër rrudhave që redukton rrudhat dhe ofron një efekt të ngjashëm me botox pa marrë një injeksion botox.

  • 85% ndjesi e ngjashme me Botox
  • Rritje 90% e elasticitetit dhe hidratimit të lëkurës
  • 80% përmirësim i formës V dhe shtrëngimi i lëkurës
 • Inalia Botox Like Effect Face Treatment 50ml 36,50 

  Krem dite kundër rrudhave për një efekt të ngjashëm me Botox

  Krem dite kundër rrudhave me teksturë të pasur që redukton rrudhat dhe ofron një efekt të ngjashëm me botox pa marrë një injeksion botox.

  • 80% ndjenjë e ngjashme me Botox
   90% rritje e elasticitetit dhe hidratimit të lëkurës
  • 90% shtrëngim dhe zbutje e dukshme e fytyrës
  • Rritje 95% e butësisë së lëkurës
 • Inalia Instant Lifting & Hydrating Serum 30ml Çmimi origjinal qe: 17,50 €.Çmimi i tanishëm është: 14,00 €.
  Serum i butë hidratues i fytyrës me një efekt lifting të menjëhershëm. Efekti sinergjik i përbërësve aktivë të serumit është krijuar për përtëritje dhe shkëlqim të menjëhershëm të lëkurës.
 • Laxazin Comfort 20s Caps 14,00 

  Suplement ushqimor me ACTAZIN ® që rrjedh nga frutat e plota të kivit në pluhur së bashku me tamarind, kumbulla, fikun dhe pektinën e mollës. ACTAZIN®, falë teknikës speciale që prodhohet, ruan lëndët ushqyese dhe bioaktive të kivit, si enzimën aktinidin, polifenolet, fibrat e tretshme dhe të patretshme. Konsumimi i kivit kontribuon në ruajtjen e defekimit normal.

 • Livapure 30s Tabs 15,50 

  Gama e Platinumit të LivaPure of Power Health është përzgjedhja juaj e platinit me ekstraktin e farës së gjembaçit të qumështit i cili ofron 240 mg silymarin, vitamina (B6, B12, acid folik) dhe kolinë.

  LivaPure është një suplement ushqimor i përshtatshëm për:

  • Njerëzit në një dietë më pak të ekuilibruar
  • Të rriturit e moshës së mesme
  • Të moshuarit
  • Atletët
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara