• Filters
 • Rendit sipas
  ...
 • Brand: 
  Skin Academy 3in1 Micellar Water 200ml 6,00 

  Uji Micellar 3 në 1 nga Skin Academy është formuluar për të pastruar dhe qetësuar butësisht lëkurën. I pasuruar me vitaminë B5, Acid Hyaluronik dhe Allantoin. Pa parfum. Formuluar pa parabene. Vegan miqësore.

 • Brand: 
  Skin Academy Cleanse Facial Scrub 75ml 5,00 

  Provoni mënyrën miqësore me veganët për ta bërë lëkurën tuaj më të lëmuar dhe më të butë. Skrabi për pastrimin e fytyrës Skin Academy përmban grimca të vogla eksfoluese që ndihmojnë në heqjen e pikave të zeza, pastrojnë poret dhe njollat ​​e synuara, të gjitha duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës. Acidi salicilik ndihmon në reduktimin e inflamacionit të njollave dhe yndyrës së tepërt, ndërsa alantoina dhe pantenoli punojnë për të reduktuar inflamacionin. Lëkura e lëmuar e bërë e thjeshtë.

 • Brand: 
  Skin Academy Collagen & Elastin Micro Serum 30ml 8,50 

  Serumi i koncentruar i kolagjenit dhe elastinës Bio-Active nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 45 vjeçare. I pasuruar me kolagjen dhe elastinë, i siguron lëkurës hidratim të thellë dhe do të përmirësojë qëndrueshmërinë dhe tonin e lëkurës kur përdoret çdo ditë. Përgatitja perfekte e lëkurës përpara aplikimit të grimit për shkëlqimin më të madh. Hidratuesi perfekt i përditshëm. Formuluar pa parabene.

 • Brand: 
  Skin Academy Collagen & Elastin Night Cream 50ml 7,50 

  Kremi i natës Bio-Active Collagen & Elastin nga Skin Academy është formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 45 vjeçare.
  I pasuruar me kolagjen dhe elastinë, i siguron lëkurës hidratim të thellë dhe do të ndihmojë në përmirësimin e tonit të lëkurës dhe shfaqjen e rrudhave kur përdoret çdo natë. Formuluar pa parabene.

 • Brand: 
  Skin Academy Hyaluron concentrated serum 30ml Çmimi origjinal qe: 7,50 €.Çmimi i tanishëm është: 5,00 €.
  • Serumi i koncentruar Hyaluron Bio-Active nga Skin Academy është formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 35 vjeçare.
  • Do të ndihmojë në lëmimin e lëkurës dhe do të sigurojë hidratim të thellë
  • Përgatitja perfekte e lëkurës përpara aplikimit të grimit për shkëlqimin më të madh
  • Formuluar pa parabene. Miqësore për veganët
 • Brand: 
  Skin Academy Hyaluron Day Cream 50ml 7,50 
  • Kremi Dite Bio-Active Hyaluron nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit të lëkurës pas moshës 35 vjeçare.
  • I siguron lëkurës hidratim të thellë dhe do të ndihmojë në parandalimin e shenjave të para të plakjes
  • Hidratuesi perfekt i përditshëm
  • Formuluar pa parabene. Vegan miqësore
 • Brand: 
  Skin Academy Hyaluron Night Cream 50ml 7,50 
  • Kremi i natës Bio-Active Hyaluron nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për të trajtuar nevojat e kujdesit për lëkurën pas moshës 35 vjeçare.
  • I siguron lëkurës hidratim të thellë dhe rrit shkëlqimin e lëkurës gjatë gjumit
  • Formuluar pa parabene. Vegan miqësore
 • Brand: 
  Skin Academy Hydra Therapy Day Cream – SPF 15 50ml 8,50 

  Kremi Dite Hydra Therapy nga Skin Academy është i formuluar posaçërisht për t’u kujdesur për lëkurën tuaj. I pasuruar me Hydromanil, Shea Butter & Glicerinë, ky krem ​​ditor me SPF 15 ndihmon në hidratimin dhe zbutjen e lëkurës duke ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës tuaj. Hidratuesi perfekt i përditshëm. Formuluar pa parabene. Miqësore për veganët.

 • Brand: 
  Skin Academy Indulge Facial Oil – Anti-Pollution 30ml 5,50 

  Skin Academy Indulge Facial Oil mund të përdoret në mëngjes ose në mbrëmje. Në mëngjes, aplikoni disa pika të vajit direkt në fytyrë përpara se të aplikoni grimin. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Në mbrëmje, aplikoni disa pika të vajit direkt në lëkurën e pastruar dhe të thatë. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht dhe lëreni të veprojë gjatë gjithë natës

  E përkryer si një trajtim pastrimi gjatë natës ose për një shkëlqim të shtuar përpara se të aplikoni grimin.

 • Brand: 
  Skin Academy Indulge Peel Off Mask – Gold 80ml Çmimi origjinal qe: 5,50 €.Çmimi i tanishëm është: 2,75 €.

  Një mënyrë inovative për të pastruar dhe rinovuar lëkurën. Me përbërës unikë, kjo maskë ndihmon në heqjen e pikave të zeza, përmirëson shkëlqimin natyral dhe hidraton dhe hidraton tërësisht lëkurën. Kolagjeni ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës, ndërsa ndihmon në reduktimin e linjave të imta dhe rrudhave. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

 • Brand: 
  Skin Academy Indulge Peel off Mask – Tea Tree Oil 80ml Çmimi origjinal qe: 5,50 €.Çmimi i tanishëm është: 2,75 €.

  Maska nga Skin Academy pastron thellësisht lëkurën duke nxjerrë papastërtitë dhe papastërtitë. Vaji i Pemës së Çajit qetëson dhe qetëson lëkurën duke shtuar një aromë freskuese.

  I përshtatshëm për llojet e lëkurës së yndyrshme dhe të kombinuara.

   

 • Brand: 
  Skin Academy INK’D Tattoo Care Moisturiser – VEGAN 100ml 11,00 

  Moisturizer Skin Academy INK’D Tattoo Care hidraton dhe mbron tatuazhet. Hidratuesi ushqen lëkurën dhe ofron vitamina esenciale natyrore, duke i lënë tatuazhet të duken të qetë, të hidratuar dhe të gjallë.

  Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë. Duke përdorur lëvizje të vogla rrethore, aplikoni butësisht hidratuesin mbi tatuazhe derisa të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani. Aplikojeni dy herë në ditë për rezultate më të mira.

 • Brand: 
  Skin Academy London Botanical Beauty Hydrating Day Cream 50ml 8,50 

  Kremi i ditës tërësisht natyral është i mbushur me përbërës që do të shuajnë lëkurën tuaj. Vajrat botanik qetësohen butësisht ndërsa shkrihen në lëkurën tuaj. Më shumë elasticitet, më shumë shkëlqim, duke lënë një pamje natyrale me vesë.

  98% AKTIVE NATYRORE

  -Vaji i kokosit – Zbut lëkurën dhe bllokon lagështinë
  -Vitamina E – Ndihmon në mbrojtjen nga radikalet e lira që mund të plakin lëkurën
  -Gjalpë Shea – Ndihmon në ushqimin, zbutjen dhe lëmimin

 • Brand: 
  Skin Academy London Botanical Beauty Hydrating Eye Cream 15ml 7,00 

  Hidraton butësisht duke depërtuar në lëkurë për të ndihmuar në zbutjen e linjave të imëta dhe për të mbrojtur pengesën natyrale të lëkurës tuaj. Rivendosja e lagështisë shumë të nevojshme, për të freskuar dhe ringjallur ata sy që duken të lodhur.

  98% AKTIVE NATYRORE

  -Kamomili – Antioksidant natyral që ndihmon në zbutjen dhe qetësimin e syve të lodhur
  -Vitamina E – Përforcues pengues, ndihmon në izolimin e lagështirës dhe zbutjen e
  -Aloe Vera – Ndihmon në reduktimin e pamjes së fryrjes ndërkohë që hidraton

 • Brand: 
  Skin Academy London Botanical Beauty Hydrating Face Wash 125ml 9,50 

  Lajeni ditën me pastruesin tonë super të butë me bazë bimore! Kjo formulë e lehtë xhel heq butësisht papastërtitë, ndotjen dhe yndyrën e tepërt pa e zhveshur lëkurën nga lagështia aq e nevojshme.

  98% AKTIVE NATYRORE

  -Coco-Glucoside – Prodhuar me pastrues të butë me bazë bimore që largon papastërtitë pa hequr lëkurën
  -Glicerinë – Hidratues qetësues dhe ndihmon në ruajtjen e hidratimit
  -Aloe Vera – Ndihmon freskimin dhe qetësimin e lëkurës së stresuar

 • Brand: 
  Skin Academy London Botanical Beauty Hydrating Night Cream 50ml 8,50 

  Zgjohuni me një lëkurë të hidratuar, të pa-stresuar dhe me pamje rinore

  Trajtoni lëkurën tuaj me një nxitje intensive të lagështisë dhe rinovoni lëkurën tuaj ndërsa flini. Krijuar me botanikë që punojnë së bashku për të mbështetur procesin e rigjenerimit natyral të lëkurës tuaj.

  98% AKTIVE NATYRORE

  -Gjalpë Shea – Ndihmon në ushqimin, zbutjen dhe lëmimin e
  -Vajit të avokados – Rrit elasticitetin dhe nivelet e hidratimit
  -Vitamina E – Ndihmon në mbrojtjen nga radikalet e lira që mund të plakin lëkurën

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara