• Filters
 • Rendit sipas
  ...
 • Billion Acidophilus Combined 5 30 Caps 13,00 

  Kombinim i specializuar i 5 shtameve probiotike

  BILION ACIDOPHILUS COMMINED 5 përmban 1,5 miliardë baktere miqësore nga 5 lloje të ndryshme të dobishme.

 • Calcium Plus Classics 30s Tabs 8,90 

  Kalcium Plus

  Pjesa më e madhe e kalciumit gjendet në kockat dhe dhëmbët tanë dhe përbën afërsisht 2% të peshës së trupit të njeriut. Për shfrytëzimin maksimal të kalciumit, nevojitet mjaftueshmëria e vitaminës D dhe magnezit.

 • 07/2024-30%Limited
  Cool Day Çmimi origjinal qe: 12,00 €.Çmimi i tanishëm është: 8,40 €.

  Një kombinim unik i bimëve dhe mikronutrientëve

  Nëse përditshmëria juaj është kërkuese, patjetër që keni nevojë për ndihmë për të përballuar detyrat e përditshme! Cool Day është një kombinim sinergjik me ashwagandha, lule lime, lule pasioni dhe bli, si dhe vitamina B (niacin, pantothenic, B1, B2, B6, B12), kalcium dhe magnez.
 • Brand: 
  Coolnight 30s Caps 9,50 

  Përbërja e veçantë sinergjike e Cool Night kombinon melatoninën, me veprimin tradicional të dy bimëve, kamomilit dhe HOPS-it, si dhe me lëndë ushqyese si kalciumi, magnezi, vitamina B1 dhe vitamina B6.

 • Doctor Power Arthrosis Gel 100ml 10,50 

  Xhel freskues për përdorim topik në zonat e trupit që kanë nevojë për lehtësim me përbërës që ofrojnë efekt qetësues.

 • Electrolytes Brat Diet 12 sticks 9,60 

  Suplement ushqimor me elektrolite, glukozë dhe përbërës natyralë nga ushqimet e dietës BRAT. Pluhur për tretësirë ​​orale me aromë bananeje.

 • Livapure 30s Tabs 15,50 

  Gama e Platinumit të LivaPure of Power Health është përzgjedhja juaj e platinit me ekstraktin e farës së gjembaçit të qumështit i cili ofron 240 mg silymarin, vitamina (B6, B12, acid folik) dhe kolinë.

  LivaPure është një suplement ushqimor i përshtatshëm për:

  • Njerëzit në një dietë më pak të ekuilibruar
  • Të rriturit e moshës së mesme
  • Të moshuarit
  • Atletët
 • MEMO+ 30s Tabs 10,50 

  Kur mendja juaj ndalon, çfarë mund të bëni? Memo+ është një formulë multivitamine që përmban një gamë të gjerë vitaminash, mineralesh dhe elementësh gjurmë, së bashku me përbërës shumë mbrojtës si Ginkgo Biloba, Glutathione, L-Glutamine dhe Theobromine.

 • Multi+Multi Time 30s classics Tabs 9,90 

  Shtesë ushqimore multivitamine me tableta të lëshuara në kohë për përthithje të përmirësuar të lëndëve ushqyese. Multi + Multi time është një multivitaminë e krijuar posaçërisht për të përmbushur nevojat ditore të të rriturve. Me një gamë të gjerë vitaminash, mineralesh dhe elementësh gjurmë. Tabletat e lëshuara në kohë ofrojnë çlirim gradual dhe në këtë mënyrë përthithje më të mirë të përbërësve aktivë.

 • Brand: 
  OstroVit ADEK 200 tabs 7,80 

  OstroVit ADEK është një suplement dietik, i cili është burim i vitaminave të tretshme në yndyrë, si vitamina A, vitamina D dhe vitamina E ose K. Është një preparat gjithëpërfshirës i cilësisë së lartë, i cili është një shtesë e vlefshme për dietën.

 • Brand: 
  OstroVit Aqua Kick ADEK 10g x 24cope orange 0,80 

  OstroVit Aqua Kick ADEK është një suplement dietik që është burim i vitaminave të tretshme në yndyrë si vitamina A, vitamina D dhe vitaminat E dhe K. Është një preparat modern me shije unike portokalli, i cili disponohet në formë qeseje të përshtatshme. Është një produkt i krijuar për personat fizikisht aktivë, i cili mundëson një furnizim pa probleme me mikroelementë të vlefshëm.

  S’ka stok

 • Brand: 
  OstroVit Aqua Kick Biotin 10g x 24cope 0,80 

  OstroVit Aqua Kick Biotin është një suplement ushqimor i dobishëm në formën e pluhurit të tretshëm në ujë me një aromë të këndshme të ananasit tropikal. Produkti është i destinuar kryesisht për gratë dhe burrat që kanë prioritet pamjen e shëndetshme. Përmbajtja e lartë e biotinës e kombinuar me përbërës të tillë aktivë si acidi folik, zinku, seleniumi dhe ekstrakti Saccharina japonica e bëjnë lëkurën tuaj rrezatuese dhe mbështet funksionet e organeve të brendshme.

 • Brand: 
  OstroVit Aqua Kick Brain Focus 10g x 24cope 0,50 

  OstroVit Aqua Kick Brain Focus është një suplement ushqimor gjithëpërfshirës që përmban inositol, bitartrate kolinë, ekstrakt të rrënjës së ashwagandha, si dhe vitaminë B6 dhe B12. Është një preparat me shije të shijshme molle jeshile, i disponueshëm në formën e një qeseje me pluhur të tretshëm në ujë. Është një produkt i krijuar për njerëzit që kujdesen për funksionin e duhur të trurit dhe funksionin e duhur kognitiv.

 • Brand: 
  OstroVit Aqua Kick Pear Power 10g x 24cope 0,50 

  OstroVit Aqua Kick Pear Power është një suplement dietik me cilësi të lartë që është burim i dy përbërësve të vlefshëm – kafeinës dhe taurinës. Është një preparat me shije të shijshme dardhe, i disponueshëm në formën e qeseve. Ky është një produkt i krijuar për atletët dhe njerëzit që duan të stimulojnë trupin e tyre.

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara