• Filters
  • Rendit sipas
    ...
  • Winter Balm 45ml 7,50 

    Balsam për dimër me fruta ulliri dhe vajra bajamesh të ëmbla, vajra esencialë, gjalpë shea dhe vitaminë E.

    Oliviotic Winter Balm është një kombinim unik i eukaliptit, rozmarinës, trumzës, kedrit, vajrave esenciale të bredhit siberian dhe përbërësve të tjerë natyralë. Këta vajra esencialë ofrojnë një ndjenjë lehtësimi dhe përmirësojnë mikroqarkullimin ndërsa aroma e tyre e këndshme lehtëson frymëmarrjen.

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara