• Filters
 • Rendit sipas
  ...
 • Cicaplast Baume B5+ 100ml 23,90 

  Krem qetësues me shumë përdorime hidraton lëkurën e plasaritur, të plasaritur, të dridhur dhe irritimet e lëkurës së thatë. Mbrojtës jo i yndyrshëm i lëkurës lehtëson lëkurën e thatë dhe të ashpër, ndërsa mbron nga efektet tharëse të erës dhe të ftohtit.

  • I përshtatshëm për foshnjat deri në 1 javë
  • Ndihmon në lehtësimin dhe mbrojtjen e lëkurës së plasaritur, të plasaritur dhe të plasaritur
  • Zbut shenjat e dukshme të irritimeve të lëkurës së thatë dhe lëkurës së ndjeshme
  • Ofron lehtësim të përditshëm për lëkurën e thatë deri në shumë të thatë
  • Mbron nga efektet e tharjes së erës dhe të ftohtit
  • Ndihmon në trajtimin dhe parandalimin e skuqjes së pelenave
  • Rehatia dhe hidratimi i lëkurës ndihet i rivendosur
  • I përshtatshëm për pacientët që i nënshtrohen kimioterapisë dhe rrezatimit.
 • Cicaplast Baume B5+ 40ml 14,50 

  Krem qetësues me shumë përdorime hidraton lëkurën e plasaritur, të plasaritur, të dridhur dhe irritimet e lëkurës së thatë. Mbrojtës jo i yndyrshëm i lëkurës lehtëson lëkurën e thatë dhe të ashpër, ndërsa mbron nga efektet tharëse të erës dhe të ftohtit.

  • Ndihmon në lehtësimin dhe mbrojtjen e lëkurës së plasaritur, të plasaritur dhe të plasaritur
  • Zbut shenjat e dukshme të irritimeve të lëkurës së thatë dhe lëkurës së ndjeshme
  • Ofron lehtësim të përditshëm për lëkurën e thatë deri në shumë të thatë
  • Mbron nga efektet e tharjes së erës dhe të ftohtit
  • Ndihmon në trajtimin dhe parandalimin e skuqjes së pelenave
  • Rehatia dhe hidratimi i lëkurës ndihet i rivendosur
  • I përshtatshëm për pacientët që i nënshtrohen kimioterapisë dhe rrezatimit.
 • Haemocream 50ml 8,20 

  Krem qetësues me Ruscus dhe Aesculus hippocastanum

  Krem i butë për përdorim të jashtëm në zonën perianale me një teksturë të butë dhe përbërës të njohur për efektin e tyre qetësues dhe qetësues.

  Përmban tinkturë të gështenjës së kalit (Aesculus hippocastanum), e cila përdoret tradicionalisht për strukturën normale të lëkurës, duke ruajtur ekuilibrin ujor të lëkurës. Ekstrakte bimore të ruskut, shufrës së artë dhe lëvozhgës së limonit, të pasura me bioflavonoidë, të njohur për efektin e tyre antioksidues.

  Në të njëjtën kohë, vaji i ullirit, në kombinim me vajin e kantarionit, lëngun e Aloe Verës dhe pantenolin, tradicionalisht hidratojnë dhe e lënë lëkurën të lëmuar dhe të butë.

 • La Roche Posay Pure Vitamin C krem 40ml 48,50 

  Ky krem ​​për fytyrën me vitaminë C është një hidratues i përditshëm që ndihmon lëkurën të shëndoshet dhe të zbardhet dukshëm dhe të zvogëlojë shfaqjen e linjave të imta dhe rrudhave. Kjo formulë e lehtë dhe hidratuese me vitaminë C të pastër dhe acid hialuronik të fragmentuar ndihmon në përmirësimin e ndjesisë së fortë të lëkurës.

  • Kremi me vitaminë C shëndosh dukshëm lëkurën
  • Hidraton për të mbushur rrudhat në sipërfaqen e lëkurës
  • E lë ngjyrën më të njëtrajtshme dhe redukton skuqjen e dukshme
  • Teksturë e lehtë që përthithet shpejt, e përshtatur për lëkurën normale në atë të kombinuar
 • La Roche Posay Redermic Retinol krem 30ml 48,50 

  Ky krem ​​për fytyrën me retinol të pastër kundër plakjes ndihmon në reduktimin e dukshëm të dukjes së linjave të holla, rrudhave dhe njollave të moshës. Kjo formulë e vlerësuar me çmime ndihmon gjithashtu në zvogëlimin e dukshëm të dëmtimit të parakohshëm të diellit dhe është mjaft e butë për lëkurën e ndjeshme.

  • Kremi Retinol redukton dukshëm rrudhat e buzës së sipërme, ballit dhe këmbëve të sorrës
  • Zvogëlon dukshëm pamjen e dëmtimit të parakohshëm nga dielli
  • Ndihmon në lëmimin e strukturës së lëkurës
  • Struktura e lehtë, prej kadifeje, jo e yndyrshme e lë lëkurën të butë dhe me shkëlqim
 • Brand: 
  OstroVit Massage Gun 70,00 

  The Body Massage Gun nga OstroVit, është një produkt i gjithanshëm për vetë-masazh pas stërvitjes dhe gjatë rehabilitimit. Masazhuesi ka 30 mënyra për lloje të ndryshme masazhi dhe 6 këshilla që i përshtaten çdo pjese të trupit. Është i përshtatshëm si për përdorim individual ashtu edhe në klinikat e fizioterapisë. Falë aplikimit të një masazhi të përshtatshëm me pistoletën masazhuese OstroVit, është e mundur të arrihet në mënyrë perfekte pothuajse të gjitha pjesët muskulare të trupit dhe të oksigjenohet dhe përmirësohet qarkullimi i gjakut në inde. Produkti nuk i humbet vetitë e tij dhe majat e tij nuk deformohen edhe gjatë përdorimit intensiv nga përdoruesit e rëndë.

  S’ka stok

 • Brand: 
  OstroVit Sex Pro SHOT 100 ml 2,50 

  OstroVit Sex Pro Shot është një grup prej shtatë përbërësish aktivë në formën e një gote me shije grejpfruti. Përgatitja jonë e radhës nga seria e prerjeve OstroVit, përmban, ndër të tjera, zink, selen, vitaminë B5, aminoacide dhe ekstrakt xhinsen dhe rrënjë maca. A po kërkoni një suplement dietik, përbërësit e të cilit ndihmojnë në ruajtjen e nivelit të dëshirës seksuale dhe performancës së përgjithshme seksuale në nivelin e duhur? Bast në OstroVit Sex Pro Shot 100 ml – një pije e vogël me fuqi të madhe!

 • Brand: 
  OstroVit Sex Pro Women SHOT 100 ml watermelon-strawberry 2,50 

  OstroVit Sex Pro Women Shot është një grup prej rreth dhjetë përbërësve aktivë në formën e një gote me një shije të shijshme, të lëngshme të shalqirit me luleshtrydhe. I dedikohet seksit të bukur – ky është preparati ynë i radhës nga seria e prerjeve OstroVit, që përmban, ndër të tjera, zink, selen, vitamina B, aminoacide dhe një ekstrakt të xhensenit, fenugreek dhe rrënjë maca. Jeni duke kërkuar për një shtesë diete, përbërësit e të cilit mund të ndihmojnë në ruajtjen e nivelit të dëshirës seksuale dhe performancës së përgjithshme seksuale në nivelin e duhur? Provoni OstroVit Sex Pro Women Shot 100 ml – suplementi dietik perfekt për të gjitha gratë me vitamina, mikroelemente dhe ekstrakte bimore të cilësisë më të lartë në një shishe!

 • Brand: 
  OstroVit Shaker 700 ml black 3,50 

  OstroVit Shaker 700 ml është një seri shakerash standarde, shumëngjyrëshe, të besueshme, të cilat tani mund t’i merrni me vete kudo që dëshironi. A është një stërvitje e vështirë forcash, një udhëtim në male, apo ndoshta vetëm një shëtitje. Thjesht derdhni ujë ose shake proteinën tuaj të preferuar, e cila do të zëvendësojë vaktin tuaj, i cili shpesh duhet të shpenzojë shumë kohë për t’u përgatitur. OstroVit Shaker 700 ml është zgjedhja juaj !!

 • Brand: 
  OstroVit Shaker 700 ml dark green 3,50 

  OstroVit Shaker 700 ml është një seri shakerash standarde, shumëngjyrëshe, të besueshme, të cilat tani mund t’i merrni me vete kudo që dëshironi. A është një stërvitje e vështirë forcash, një udhëtim në male, apo ndoshta vetëm një shëtitje. Thjesht derdhni ujë ose shake proteinën tuaj të preferuar, e cila do të zëvendësojë vaktin tuaj, i cili shpesh duhet të shpenzojë shumë kohë për t’u përgatitur. OstroVit Shaker 700 ml është zgjedhja juaj !!

 • Brand: 
  OstroVit Shaker 700 ml green 3,50 

  OstroVit Shaker 700 ml është një seri shakerash standarde, shumëngjyrëshe, të besueshme, të cilat tani mund t’i merrni me vete kudo që dëshironi. A është një stërvitje e vështirë forcash, një udhëtim në male, apo ndoshta vetëm një shëtitje. Thjesht derdhni ujë ose shake proteinën tuaj të preferuar, e cila do të zëvendësojë vaktin tuaj, i cili shpesh duhet të shpenzojë shumë kohë për t’u përgatitur. OstroVit Shaker 700 ml është zgjedhja juaj !!

 • Brand: 
  OstroVit Shaker Sport 700 ml black 5,00 

  OstroVit Shaker Sport 700 ml është një seri shakerash standarde, shumëngjyrëshe dhe të besueshme që tani e tutje do të mund t’i merrni me vete kudo që dëshironi. Nëse bëhet fjalë për stërvitje me pesha të rënda, një shëtitje në mal apo ndoshta një shëtitje të thjeshtë – thjesht derdhni ujë ose kompozoni proteinën tuaj të preferuar, e cila do të zëvendësojë vaktin tuaj, të cilin shpesh ju duhet të shpenzoni shumë kohë për ta përgatitur.

  OstroVit Shaker Sport 700 ml është zgjedhja juaj!!

 • Brand: 
  OstroVit Shaker Sport 700 ml dark green 5,00 

  OstroVit Shaker Sport 700 ml është një seri shakerash standarde, shumëngjyrëshe dhe të besueshme që tani e tutje do të mund t’i merrni me vete kudo që dëshironi. Nëse bëhet fjalë për stërvitje me pesha të rënda, një shëtitje në mal apo ndoshta një shëtitje të thjeshtë – thjesht derdhni ujë ose kompozoni proteinën tuaj të preferuar, e cila do të zëvendësojë vaktin tuaj, të cilin shpesh ju duhet të shpenzoni shumë kohë për ta përgatitur.

  OstroVit Shaker Sport 700 ml është zgjedhja juaj!!

 • Brand: 
  OstroVit Shaker Sport 700 ml light green 5,00 

  OstroVit Shaker Sport 700 ml është një seri shakerash standarde, shumëngjyrëshe dhe të besueshme që tani e tutje do të mund t’i merrni me vete kudo që dëshironi. Nëse bëhet fjalë për stërvitje me pesha të rënda, një shëtitje në mal apo ndoshta një shëtitje të thjeshtë – thjesht derdhni ujë ose kompozoni proteinën tuaj të preferuar, e cila do të zëvendësojë vaktin tuaj, të cilin shpesh ju duhet të shpenzoni shumë kohë për ta përgatitur.

  OstroVit Shaker Sport 700 ml është zgjedhja juaj!!

 • Travel Joy 10s Caps 4,80 

  A ju pëlqen të udhëtoni pa shqetësime? Duke qenë se udhëtimi vlen më shumë se destinacioni, nuk duhet të shqetësoheni më. Travel Joy është suplementi ushqimor për udhëtime të pakujdesshme pasi përmban pluhur rrënjë xhenxhefili! Tani e tutje ju mund të udhëtoni të sigurt me aeroplan, varkë, tren ose makinë për të arritur në destinacionin tuaj të preferuar.

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara