Winter Balm 45ml

Brendi

7,50 

Balsam për dimër me fruta ulliri dhe vajra bajamesh të ëmbla, vajra esencialë, gjalpë shea dhe vitaminë E.

Oliviotic Winter Balm është një kombinim unik i eukaliptit, rozmarinës, trumzës, kedrit, vajrave esenciale të bredhit siberian dhe përbërësve të tjerë natyralë. Këta vajra esencialë ofrojnë një ndjenjë lehtësimi dhe përmirësojnë mikroqarkullimin ndërsa aroma e tyre e këndshme lehtëson frymëmarrjen.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Balsami dimëror Oliviotik

99% me origjinë natyrore

Balsam për dimër me fruta ulliri dhe vajra bajamesh të ëmbla, vajra esencialë, gjalpë shea dhe vitaminë E.

Oliviotic Winter Balm është një kombinim unik i eukaliptit, rozmarinës, trumzës, kedrit, vajrave esenciale të bredhit siberian dhe përbërësve të tjerë natyralë. Këta vajra esencialë ofrojnë një ndjenjë lehtësimi dhe përmirësojnë mikroqarkullimin ndërsa aroma e tyre e këndshme lehtëson frymëmarrjen.

Aplikojeni në të gjitha pjesët e trupit me dhimbje, si gjoks dhe shpinë. Masazhojeni butësisht. Vetëm për përdorim të jashtëm. Nuk rekomandohet për fëmijët nën 3 vjeç.

Pa
petrokimike, vazelinë dhe parafine.

Përmbajtja
45 ml

Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji.

Lloji

balsam

Paketimi

45ml

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

SKU: 5200321007251 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara