Vitamina E

Vitamina E është lëndë ushqyese që luan një rol shumë të rëndësishëm në funksionet jetësore të trupit. Jo vetëm që është anti-oksidant i fuqishëm, por kjo vitaminë forcon sistemin imunitar dhe ndërkohë përmirëson shëndetin e flokëve dhe të lëkurës. Kjo vitaminë gjendet kryesisht tek perimet dhe drithërat, si: gruri, ulliri dhe ushqimet me origjinë bimore. […]

Çka është konstipacioni – kapsllëku?

Lorem ipsum dosectetur adipisicing elit, sed do.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur Nulla fringilla purus at leo dignissim congue. Mauris elementum accumsan leo vel tempor. Sit amet cursus nisl aliquam. Aliquam et elit eu nunc rhoncus viverra quis at felis.

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara