• Filters
 • Rendit sipas
  ...
 • 06/2024-50%Limited
  Brand: 
  OstroVit Apple Cider Vinegar Gummies 60 cope Çmimi origjinal qe: 16,50 €.Çmimi i tanishëm është: 8,25 €.

  OstroVit Uthulla e Mollës Gummies është një suplement dietik që përmban uthull molle të standardizuar në 5% acid acetik, si dhe acid folik dhe vitaminë B12. Është një preparat i disponueshëm në formën e fasuleve të shijshme pelte me shije molle. Është një produkt i krijuar për njerëzit që kërkojnë një formë më të aksesueshme të uthullës së mollës, e dalluar për aromën dhe shijen e saj specifike, si dhe për ata që duan të mbështesin funksionimin e duhur të sistemit imunitar falë përmbajtjes së vitaminës. B12 dhe acid folik. Doza e rekomanduar ditore e nevojshme për efekte të dobishme: 1 pelte.

  7 në stok

 • Brand: 
  OstroVit Collagen 90 tablets 6,50 

  Ostrovit Collagen është një suplement dietik që është burim i kolagjenit të hidrolizuar të gjedhit me cilësi të lartë. Është një preparat i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, i cili rekomandohet veçanërisht për sportistët dhe njerëzit që kujdesen për pamjen e shëndetshme dhe të bukur.

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara