OstroVit Collagen 90 tablets

Brendi

6,50 

Brand: 
OstroVit

Ostrovit Collagen është një suplement dietik që është burim i kolagjenit të hidrolizuar të gjedhit me cilësi të lartë. Është një preparat i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, i cili rekomandohet veçanërisht për sportistët dhe njerëzit që kujdesen për pamjen e shëndetshme dhe të bukur.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Collagen 90 tablets

Ostrovit Collagen është një suplement dietik që është burim i kolagjenit të hidrolizuar të gjedhit me cilësi të lartë. Është një preparat i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, i cili rekomandohet veçanërisht për sportistët dhe njerëzit që kujdesen për pamjen e shëndetshme dhe të bukur.

 • Një burim i kolagjenit të hidrolizuar të gjedhit – një pjesë e suplementit dietik përmban 3000 mg përbërës të vlefshëm.
 • 1 racion = 3 tableta.
 • Efikasiteti – Paketa përmban 30 racione.
 • Forma e përshtatshme – Produkti i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë mundëson furnizim të lehtë të suplementit.

OstroVit kolagjen – burim i çmuar i proteinave të vlefshme

Kolagjeni është një nga proteinat kryesore ndërtuese të trupit, një polimer natyral dhe një përbërës i rëndësishëm i substancës ndërqelizore të organizmave shtazorë. Është një proteinë strukturore që përbën rreth 30% të të gjitha proteinave në trupin e njeriut. Ato mund të gjenden në indin lidhor, enët e gjakut, si dhe në muskuj, lëkurë dhe flokë. Për shkak se niveli i kolagjenit në trup zvogëlohet me kalimin e moshës si rezultat i proceseve natyrore të plakjes, ia vlen të furnizoni trupin me përbërjen edhe nga jashtë – kolagjeni gjendet në kockat ose tendinat e kafshëve dhe është gjithashtu i disponueshëm në formën e shtesave dietike. .

Kolagjeni i viçit i përdorur në përgatitjen e OstroVit dallohet për biodisponibilitet shumë të mirë, gjë që e bën atë të përthithet lehtësisht në sistemin tretës të njeriut. Përveç kësaj, kolagjeni i viçit nuk ka një erë karakteristike, e cila ndonjëherë mund të shfaqet në suplementet dietike, baza e të cilave është kolagjeni i peshkut. Kështu, OstroVit Kolagjeni është një shtesë e vlefshme për dietën e përditshme.

Cilësi e konfirmuar nga laboratori

Për hir të shëndetit të klientëve tanë, produktet që ne prodhojmë testohen rregullisht në një laborator të pavarur të akredituar për të siguruar dhe ruajtur cilësinë më të lartë.

Lloji

tableta

Origjina

Poloni

Paketimi

90

Brendi

OstroVit

SKU: 5902232612035 Kategoria:  Tags: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara