Haemocream 50ml

Brendi

8,20 

Krem qetësues me Ruscus dhe Aesculus hippocastanum

Krem i butë për përdorim të jashtëm në zonën perianale me një teksturë të butë dhe përbërës të njohur për efektin e tyre qetësues dhe qetësues.

Përmban tinkturë të gështenjës së kalit (Aesculus hippocastanum), e cila përdoret tradicionalisht për strukturën normale të lëkurës, duke ruajtur ekuilibrin ujor të lëkurës. Ekstrakte bimore të ruskut, shufrës së artë dhe lëvozhgës së limonit, të pasura me bioflavonoidë, të njohur për efektin e tyre antioksidues.

Në të njëjtën kohë, vaji i ullirit, në kombinim me vajin e kantarionit, lëngun e Aloe Verës dhe pantenolin, tradicionalisht hidratojnë dhe e lënë lëkurën të lëmuar dhe të butë.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Haemocream 

Krem qetësues me Ruscus dhe Aesculus hippocastanum

Krem i butë për përdorim të jashtëm në zonën perianale me një teksturë të butë dhe përbërës të njohur për efektin e tyre qetësues dhe qetësues.

Përmban tinkturë të gështenjës së kalit (Aesculus hippocastanum), e cila përdoret tradicionalisht për strukturën normale të lëkurës, duke ruajtur ekuilibrin ujor të lëkurës. Ekstrakte bimore të ruskut, shufrës së artë dhe lëvozhgës së limonit, të pasura me bioflavonoidë, të njohur për efektin e tyre antioksidues.

Në të njëjtën kohë, vaji i ullirit, në kombinim me vajin e kantarionit, lëngun e Aloe Verës dhe pantenolin, tradicionalisht hidratojnë dhe e lënë lëkurën të lëmuar dhe të butë.

Aplikojeni kremin nga jashtë, pasi të keni larë zonën perianale me ujë të vakët, aq shpesh sa të nevojitet. 

Pa
parabenë, ngjyra artificiale, aroma, silikoni, vajra minerale

Përmbajtja
50 ml 1.7 fl. Oz

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

SKU: 5200321009712 Kategoritë: , ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara