Travel Joy 10s Caps

Brendi

4,80 

A ju pëlqen të udhëtoni pa shqetësime? Duke qenë se udhëtimi vlen më shumë se destinacioni, nuk duhet të shqetësoheni më. Travel Joy është suplementi ushqimor për udhëtime të pakujdesshme pasi përmban pluhur rrënjë xhenxhefili! Tani e tutje ju mund të udhëtoni të sigurt me aeroplan, varkë, tren ose makinë për të arritur në destinacionin tuaj të preferuar.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Travel Joy kapsula

A ju pëlqen të udhëtoni pa shqetësime? Duke qenë se udhëtimi vlen më shumë se destinacioni, nuk duhet të shqetësoheni më. Travel Joy është suplementi ushqimor për udhëtime të pakujdesshme pasi përmban pluhur rrënjë xhenxhefili! Tani e tutje ju mund të udhëtoni të sigurt me aeroplan, varkë, tren ose makinë për të arritur në destinacionin tuaj të preferuar.

Travel Joy përmban vitaminë B6 e cila kontribuon:

 • për funksionin normal psikologjik
 • në metabolizmin normal që jep energji

*Pretendimet zyrtare nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA).

Xhenxhefili është një përbërës i përdorur gjerësisht në kuzhinën aziatike. Rrënja e saj mund të jetë e bardhë, e kuqe ose e verdhë! Por më e rëndësishmja, rrënja e xhenxhefilit është përdorur prej shekujsh, pasi përfshin shumë përdorime tradicionale.

Përbërësit aktivë për kapsulë

 • Pluhur i rrënjës së xhenxhefilit, 500 mg
 • Vitamina B6, 0.7 mg (50% *)

Fëmijët 6 – 12 vjeç:
Merrni 1 kapsulë gjysmë ore para udhëtimit dhe 1 kapsulë çdo 4 orë gjatë udhëtimit.

Fëmijët mbi 12 vjeç dhe të rriturit:
Merrni 2 kapsula gjysmë ore para udhëtimit dhe 1 kapsulë çdo 2 deri në 4 orë sipas nevojës. Mos merrni më shumë se 5 kapsula në ditë.

Pa
sheqer, gluten, laktozë, konservues

Përmbajtja
10 kapsula

Shtatzënia/Ushqyerja me gji
Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Mbyllni me kujdes pas përdorimit. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë shikimit dhe të aksesit të fëmijëve. Mbajeni produktin larg nxehtësisë, dritës ose lagështisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim i një diete të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Lloji

kapsula

Paketimi

10

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

SKU: 5200321012095 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara