Aloe Vera After Sun Gel Spray Aerosol 175ml

Brendi

9,00 

Brand: 
Malibu

Ftoh, qetëson dhe hidraton lëkurën pas ekspozimit në diell.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Ftoh, qetëson dhe hidraton lëkurën pas ekspozimit në diell.

“Aloe Vera është e njohur për vetitë e saj kuruese dhe restauruese është përbërësi aktiv që ofron lehtësimin më të rëndësishëm për lëkurën e njomur nga dielli.”

✓ Klinikisht e testuar që të ndikojë mirë në lekurë
✓ Ftohës dhe qetësues
✓ Hidraton
✓ E pasur me përfitimet qetësuese të Aloe Verës
✓ E testuar vetëm te njerëzit
✓ Prodhuar në Angli

UDHËZIME:
 Aplikoni me bollëk pas ekspozimit në diell.
 Sigurohuni që lëkura të jetë e mbuluar në mënyrë të barabartë dhe bujare me xhel.
 Vetëm për përdorim të jashtëm.
 Mos e aplikoni në lëkurë të thyer.
■ Shmangni kontaktin me pëlhurat dhe sytë.
■ Nëse ka kontakt me sytë, shpëlajeni me ujë të pastër.

KUJDES:
 Ky produkt nuk ofron mbrojtje nga rrezet e diellit.
 Përdorni produktet e duhura Malibu Protective Sun.

“Lëkura e secilit është e ndryshme dhe dielli ndryshon në intensitet – kujdesuni në diell për të shmangur ekspozimin e tepërt.”

Lloji

sprej xhel

Origjina

Angli

Brendi

Malibu

SKU: 5025135117046 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara