Fast Bronzing Tanning Butter 300ml

Brendi

10,50 

Brand: 
Malibu

Gjalpi bronzues i rrezitjes së shpejtë Malibu është perfekt për lëkurën që nxihet lehtë dhe nuk digjet kurrë.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Gjalpi bronzues me rrezitje të shpejtë

Gjalpi bronzues i rrezitjes së shpejtë Malibu është perfekt për lëkurën që nxihet lehtë dhe nuk digjet kurrë.

✓ Gjalp me beta karoten dhe vitamin E
✓ Klinikisht e testuar që të ndikojë mirë në lekurë
✓ Rezistent ndaj ujit
✓ Testuar vetëm te njerëzit
✓ Prodhuar në Angli

UDHËZIME

 Aplikojeni në mënyrë të barabartë dhe me bollëk në të gjitha zonat e ekspozuara 30 minuta para ekspozimit në diell.
 Kërkoni hije midis orës 11:00 dhe 15:00.
■ Vetëm për përdorim të jashtëm.
 Mos e aplikoni në lëkurë të thyer.
■ Shmangni kontaktin me pëlhurat dhe sytë. Nëse ka kontakt me sytë, shpëlajeni me ujë të pastër.

KUJDES:
■ Jo i përshtatshëm për fëmijët.
■ Ky vaj nuk siguron mbrojtje nga dielli.
 Përdorni produktin e duhur mbrojtës nga dielli Malibu.

“Lëkura e secilit është e ndryshme dhe dielli ndryshon në intensitet – kujdesuni në diell për të shmangur ekspozimin e tepërt.”

Paketimi

300ml

Origjina

Angli

Brendi

Malibu

SKU: 5025135114687 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara