Inalia Instant Lifting & Hydrating Serum 30ml

Brendi

Çmimi origjinal qe: 17,50 €.Çmimi i tanishëm është: 14,00 €.

Serum i butë hidratues i fytyrës me një efekt lifting të menjëhershëm. Efekti sinergjik i përbërësve aktivë të serumit është krijuar për përtëritje dhe shkëlqim të menjëhershëm të lëkurës.
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Inalia Instant Lifting & Hydrating Serum 30ml

Serum i butë hidratues i fytyrës me një efekt lifting të menjëhershëm. Efekti sinergjik i përbërësve aktivë të serumit është krijuar për përtëritje dhe shkëlqim të menjëhershëm të lëkurës. Për shkak të përbërjes së tij, përthithet shpejt dhe depërton më thellë në lëkurë në krahasim me kremrat e fytyrës. Serumi i fytyrës Inalia është i pasuruar me vitamina Rejuvial: një kompleks inovativ i vitaminave D3, E dhe C me veprim të fortë antioksidant, i cili është krijuar për të ngadalësuar shenjat e plakjes dhe për të nxitur prodhimin e kolagjenit.

Përbërësit kryesorë : vitaminë D3, vitaminë E, vitaminë C, ekstrakt nga farat e lirit, ekstrakt i gjetheve të manit dhe rrënjës së rodiolës, vaj frutash olea europea (ulliri), ekstrakt i sythave capparis spinosa, ekstrakt i gjetheve të morus nigra, ekstrakt i rrënjës së rodiolës, ekstrakt i farës së lirit

Indikacionet për përdorim : për shtrëngimin e konturit të fytyrës, zbutjen e ngjyrës së lëkurës, hidratues

Mënyra e aplikimit : aplikojeni çdo ditë, ditë dhe mbrëmje, në lëkurën e pastër dhe të thatë të fytyrës dhe qafës me lëvizje të lehta prekëse. Lëreni produktin të përthithet për disa minuta përpara se të aplikoni kremin tuaj të kujdesit të lëkurës ditën ose natën. Shmangni zonën rreth syve

Paketimi : 30 ml në një shishe
Kushtet e ruajtjes : në temperaturën e dhomës
Paketimi

30ml

Origjina

Greqi

Produkt vegan

po

Brendi

Power of Nature

SKU: 5200321011210 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara