Blister Pack Lipbalm Mango/Mint/Tropical SPF30

Brendi

5,00 

Brand: 
Malibu

Malibu SPF30 Mbrojtje hidratuese e buzëve nga dielli, era ose i ftohti. Përzgjedhja e paketës me 3 shije

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Blister Pack Lipbalm Mango/Mint/Tropical SPF30

Malibu SPF30 Mbrojtje hidratuese e buzëve nga dielli, era ose i ftohti. Përzgjedhja e paketës me 3 shije
✓ Paketa e përzgjedhur me 3 shije
✓ Krem dielli UVA/UVB
✓ Ekstra rezistente ndaj diellit, djersës dhe ujit
✓ Rezistent ndaj ujit
✓ Testuar vetëm te njerëzit
✓ Prodhuar në Angli

UDHËZIME:
 Aplikoni rregullisht këtë balsam qetësues për buzët për të ndihmuar në parandalimin e tharjes dhe plasaritjes së buzëve.
 Aplikojeni sipas nevojës për të lehtësuar ose parandaluar dhimbjet e buzëve.
 Vetëm për përdorim të jashtëm.
 I përshtatshëm për fëmijë

Shija

mente, shalqiri, vanillë

Origjina

Angli

Brendi

Malibu

SKU: 5025135118142 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara