Face Cream SPF50 40ml

Brendi

4,00 

Brand: 
Malibu

Kremi për fytyrën Malibu SPF50 siguron mbrojtje nga rrezet UVA dhe UVB.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

KREM PËR FYTYRËN SPF50 40ml

Kremi për fytyrën Malibu SPF50 siguron mbrojtje nga rrezet UVA dhe UVB.

✓ Mbrojtje e lartë
✓ Krem dielli UVA/UVB
✓ Fotostabile
✓ Klinikisht e testuar që të ndikojë mirë në lekurë
✓ Përmban vitaminë E dhe Aloe Vera
✓ Aplikim i lehtë
✓ Rezistent ndaj ujit
✓ Testuar vetëm te njerëzit
✓ Prodhuar në Angli

UDHËZIME

 Aplikojeni 30 minuta para dhe shpesh gjatë ekspozimit në diell.
 Sigurohuni që e gjithë lëkura e ekspozuar të jetë e mbuluar në mënyrë të barabartë dhe bujare me locion.
 Riaplikohet shpesh, nëse locioni është fërkuar.
■ Kërkoni hije midis orës 11:00 dhe 15:00.
 Vetëm për përdorim të jashtëm.
 Mos e aplikoni në lëkurë të thyer.
■ Shmangni kontaktin me pëlhurat dhe sytë.
■ Nëse ka kontakt me sytë, shpëlajeni me ujë të pastër.

Lloji

krem

Paketimi

40ml

Origjina

Angli

Brendi

Malibu

SKU: 5025135117695 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara