Aloe Vera Moisturising Cream 300ml

Brendi

5,50 

Brand: 
Malibu
Një krem ​​luksoz që përmban Aloe Vera shëruese dhe restauruese, perfekt për hidratim optimal të lëkurës.
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Krem hidratues Aloe Vera

“Një krem ​​hidratues klasik që është formuluar në mënyrë specifike me ekstrakt natyral të Aloe Vera. Aloe Vera është e njohur për vetitë e saj kuruese dhe restauruese është përbërësi aktiv që ofron lehtësimin më të rëndësishëm për lëkurën e njomur nga dielli.”

✓   E shkëlqyeshme për përdorim pas ekspozimit të lëkurës në diell,
për shkak të vetive natyrale ftohëse.
✓   E përkryer për lëkurën e thatë, të plakur dhe të dëmtuar nga dielli.
✓   Qetësues dhe ftohës
✓ Aloe Vera me burim nga Kanarinat
✓ E testuar vetëm te njerëzit
✓ Prodhuar në Angli

UDHËZIME

 Aplikoni me bollëk në trup, duar dhe këmbë.
 Vetëm për përdorim të jashtëm.
 Mos e aplikoni në lëkurë të thyer.
■ Shmangni kontaktin me pëlhurat dhe sytë.
■ Nëse ka kontakt me sytë, shpëlajeni me ujë të pastër.

KUJDES:
 Ky produkt nuk ofron mbrojtje nga rrezet e diellit.
 Përdorni produktet e duhura Malibu Protective Sun.

Lloji

krem

Paketimi

300ml

Origjina

Angli

Brendi

Malibu

SKU: 5025135411649 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara