Skin Academy Indulge Peel Off Mask – Gold 80ml

Brendi

Çmimi origjinal qe: 5,50 €.Çmimi i tanishëm është: 2,75 €.

Brand: 
Skin Academy

Një mënyrë inovative për të pastruar dhe rinovuar lëkurën. Me përbërës unikë, kjo maskë ndihmon në heqjen e pikave të zeza, përmirëson shkëlqimin natyral dhe hidraton dhe hidraton tërësisht lëkurën. Kolagjeni ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës, ndërsa ndihmon në reduktimin e linjave të imta dhe rrudhave. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Skin Academy Indulge Peel Off Mask – Gold 80ml

Një mënyrë inovative për të pastruar dhe rinovuar lëkurën. Me përbërës unikë, kjo maskë ndihmon në heqjen e pikave të zeza, përmirëson shkëlqimin natyral dhe hidraton dhe hidraton tërësisht lëkurën. Kolagjeni ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës, ndërsa ndihmon në reduktimin e linjave të imta dhe rrudhave. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi:

Pastroni fytyrën me ujë të ngrohtë dhe thajeni me një peshqir të pastër. Aplikoni një shtresë të hollë të maskës, duke shmangur sytë, buzët dhe zonën e vijës së flokëve. Lëreni maskën derisa të thahet plotësisht. Pasi maska ​​të jetë e thatë, hiqni maskën nga lëkura, duke filluar nga baza e mjekrës. Pastroni çdo mbetje me ujë dhe thajeni fytyrën me një peshqir të pastër.

Lloji

maske

Paketimi

80ml

Brendi

Skin Academy

Origjina

Angli

SKU: 5031413989984 Kategoritë: , ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara