OstroVit OATlicious 800 g strawberry

Brendi

11,00 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Oat My Day është një qull ushqyes, i disponueshëm në shumë shije, të cilin mund ta bëni në vetëm pesë minuta. Produkti është i pasur me fibra tërshërë, beta-glukane dhe vitaminë B1, falë të cilave do ta bëjë vaktin tuaj të shijshëm dhe të shëndetshëm. Jeni duke kërkuar për një ide për një mëngjes të lehtë për t’u përgatitur që do t’ju ngop dhe do t’i sigurojë trupit tuaj energji për gjithë ditën? Zgjidhni bollgurin OstroVit Oat My Day!

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Oat My Day 800 g

OstroVit Oat My Day është një qull ushqyes, i disponueshëm në shumë shije, të cilin mund ta bëni në vetëm pesë minuta. Produkti është i pasur me fibra tërshërë, beta-glukane dhe vitaminë B1, falë të cilave do ta bëjë vaktin tuaj të shijshëm dhe të shëndetshëm. Jeni duke kërkuar për një ide për një mëngjes të lehtë për t’u përgatitur që do t’ju ngop dhe do t’i sigurojë trupit tuaj energji për gjithë ditën? Zgjidhni bollgurin OstroVit Oat My Day!

Për kë është OstroVit Oat My Day?

OstroVit Oat My Day është qull i lehtë për t’u përgatitur pa sheqer. Produkti është krijuar për të gjithë ata që kanë prioritet zakonet e të ushqyerit të shëndetshëm dhe duan të hanë diçka të shijshme. Qullja gjendet në disa variante në mënyrë që të zgjidhni lehtësisht shijen që ju përshtatet më shumë.

OstroVit OAT bollguri im i ditës ka indeks gligjemik mesatar dhe vlerë të lartë ushqyese, kështu që funksionon mirë si një vakt ushqyes. Është gjithashtu një zgjidhje e shkëlqyer për njerëzit që merren me sport. Duke pirë qull para stërvitjes, mund të përmirësoni metabolizmin dhe të rrisni rezistencën e organizmit. Zgjidhni OstroVit Oat My Day nëse:

 • doni të gjeni një ide për mëngjesin ushqyes
 • dëshironi të siguroni trupin tuaj me lëndët ushqyese të nevojshme
 • jeni në një dietë për dobësim
 • nuk më pëlqen të kalojë shumë kohë në kuzhinë
 • bëni ndonjë sport
 • ju kujdeseni për uljen e nivelit të toksinave në trup
 • keni nivele të larta të kolesterolit në gjak

Vetitë:

Qull OstroVit Oat My Day është një burim i vlefshëm i ushqyesve thelbësorë. Një paketë e produktit është deri në 16 vakte ushqyese të cilat mund t’i përgatisni saktësisht sipas dëshirës tuaj.

Karakteristikat kryesore të produktit:

 • EFEKTI PRO-SHËNDETIT – Bollguri është një burim natyral i fibrave, të cilat janë përgjegjëse për ndjenjën e ngopjes. Rregullon funksionimin e zorrëve dhe shpeshtësinë e defekimit, si dhe ul nivelin e kolesterolit dhe sheqerit në gjak. Falë pranisë së vitaminave të grupit B, magnezit dhe selenit, qulli mbështet sistemin nervor dhe dobëson lodhjen.
 • MBËSHTETJE E PAZËVENDËSUAR GJATË DIETËS – Bollguri thith lëngun, duke rritur volumin e tij, falë të cilit në mënyrë efektive ngop trupin. Ju ndihmon të ndiheni të ngopur më gjatë dhe zvogëlon oreksin tuaj për snack. Është një produkt pa sheqer që ju pengon të konsumoni kalori të tepërta.
 • PËRGATITJA E SHPEJTË DHE LEHTË – ju duhen vetëm pesë minuta për të bërë qull. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të matni katër doza të produktit dhe ta përzieni me ujë të nxehtë ose qumësht. Nëse dëshironi, mund ta përgatisni edhe me qumësht vegjetal ose qumësht kokosi.
 • FORMULA VEGAN – OstroVit Oat My Day është meze e lehtë e shëndetshme , që nuk përmban substanca shtazore në përbërjen e saj. Falë kësaj, ju mund të shijoni tërshërën e shijshme dhe ushqyese, edhe nëse jeni në dietë vegane ose vegjetariane.
Shija

dredhëz

Lloji

pluhur

Paketimi

800g

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933900827 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara