Kids Lotion Protection SPF50 200ml

Brendi

11,00 

Brand: 
Malibu

Locioni mbrojtës për fëmijë Malibu SPF50 siguron mbrojtje nga rrezet UVA dhe UVB.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Losion Mbrojtës për fëmijë SPF50 200ml

Losion mbrojtës për fëmijë Malibu SPF50 siguron mbrojtje nga rrezet UVA dhe UVB.

✓ Mbrojtje e lartë
✓ Krem dielli UVA/UVB✓ Fotostabile
✓ Klinikisht e testuar që të ndikojë mirë në lekurë
✓ Aplikim i lehtë
✓ Përmban vitaminë E dhe Aloe Vera
✓ Rezistent ndaj ujit
✓ Testuar vetëm te njerëzit
✓ Prodhuar në Angli

UDHËZIME

 Aplikojeni në mënyrë të barabartë dhe me bollëk në të gjitha zonat e ekspozuara
30 minuta para ekspozimit në diell, Riaplikoni shpesh.
 Riaplikoni gjithmonë pas notit ose
nëse mendoni se produkti është fërkuar për shkak të veshjeve ose peshqirëve.
■ Kërkoni hije midis orës 11:00 dhe 15:00.
 Vetëm për përdorim të jashtëm.
 Mos e aplikoni në lëkurë të thyer.
■ Shmangni kontaktin me rrobat dhe sytë.
■ Në rast se ndodh kontakti me sytë, pastroj me ujë të pastër.

 

Lloji

losion

Paketimi

200ml

Origjina

Angli

Brendi

Malibu

SKU: 5025135116599 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara