Face Facts Vitamin C Facial Serum 30ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Face Facts
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Jepini lëkurës shkëlqimin e saj!

Rrezet e diellit në një shishe të vogël. Serumi ynë përmirëson në mënyrë të përkryer të gjitha ato lëkura të cilat kanë humbur shkëlqimi duke ju dhurar një pamje më të ndritshme, si dhe përmirëson tonet e pabarabarta te lekurës. Poashtu, ndihmon në reduktimin e përkohshëm të linjave të holla dhe rrudhave (kush nuk e dëshiron këtë). Andaj, heroi aktiv këtu është vitamina C e pasur me antioksidantë, e cila ndihmon në hidratimin dhe shkëlqimin e lëkurës tuaj, duke i dhënë lëkurës një pamje te re.

 • Hidraton + Ndriçon + Shkëlqen
 • Vitamina C + Betaine e pasur me antioksidantë
 • Serumi me bazë uji përthithet shpejt, duke ju lejuar të vendosni një hidratues sipër
 • Vegan

Përdorimi

Në mëngjes, aplikoni disa pika në lëkurë përpara se të aplikoni grimin dhe masazhoni butësisht lëkurën. Në mbrëmje, aplikoni disa pika të serumit direkt në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe në pjesën e qafës. Përdoreni së bashku me koleksionin Face Facts Vitamin C për të përfunduar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Formulë vërtet e lehtë – Që bën të lehtë përdorimin pasdite ose paradite (thjesht nuk duhet harruar aplikimin e SPF-it pas aplikimit te serumit C).

Lloji

Serum

Paketimi

30ml

Origjina

Angli

Brendi

Face Facts

SKU: 5031413919523 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara