Face Facts Ceramide Repairing Serum Cream 30ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Jini të sjellshëm me lëkurën tuaj me serumin tonë të fytyrës shumë të lehtë dhe që përthithet shpejt, ideal për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. I formuluar me kompleksin tonë pengues të lëkurës me 5 ceramide, Acid Hyaluronik që bllokon lagështinë, qetësues, tërshërë, glicerinë dhe vitaminë E, serumi ynë është krijuar për të mbështetur, mbrojtur dhe plotësuar pengesën e lëkurës. Aplikojeni çdo ditë për hidratim, ekuilibër dhe shëndet optimal të lëkurës. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

 • I testuar dermatologjikisht
 • Pa aromë + Vegane miqësore
 • Ceramide + Acid Hialuronik + Tërshërë
 • E përkryer për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Ceramide Repairing Serum Cream 30ml

Kompleksi juaj Skin Barrier

Jini të sjellshëm me lëkurën tuaj me serumin tonë të fytyrës shumë të lehtë dhe që përthithet shpejt, ideal për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. I formuluar me kompleksin tonë pengues të lëkurës me 5 ceramide, Acid Hyaluronik që bllokon lagështinë, qetësues, tërshërë, glicerinë dhe vitaminë E, serumi ynë është krijuar për të mbështetur, mbrojtur dhe plotësuar pengesën e lëkurës. Aplikojeni çdo ditë për hidratim, ekuilibër dhe shëndet optimal të lëkurës. Jepini lëkurës tuaj kujdesin shtesë që meriton! Vegan miqësore dhe pa aromë.

 • I testuar dermatologjikisht
 • Pa aromë + Vegane miqësore
 • Ceramide + Acid Hialuronik + Tërshërë
 • E përkryer për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme

Përdorimi:

Aplikoni një sasi sa bizele në lëkurën e pastruar. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht.

Lloji

krem

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413928631 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara