Face Facts Collagen & Q10 Night Cream 50ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Energjizoni lëkurën tuaj me këtë krem ​​nate, ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës + mbron lëkurën. Heroi këtu është ubiquinone (Q10) një antioksidant i mrekullueshëm, siç njihet që redukton përkohësisht pamjen e linjave të holla. Me përbërës të këndshëm si kolagjeni që e bëjnë lëkurën tuaj të butë, të lëmuar dhe të këndshme.

 • E lëmuar + elasticitet i lëkurës
 • Ubiquinone (Q10) + Vit E + Kolagjen
 • Hidratuesi i pasur i fytyrës gjatë natës bën magjinë e tij ndërsa flini, në mënyrë që të zgjoheni me lëkurë më të butë dhe më të zhdërvjellët.
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Collagen & Q10 Night Cream 50ml

Është koha për të vënë lëkurën tuaj në qendër të vëmendjes!

Energjizoni lëkurën tuaj me këtë krem ​​nate, ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës + mbron lëkurën. Heroi këtu është ubiquinone (Q10) një antioksidant i mrekullueshëm, siç njihet që redukton përkohësisht pamjen e linjave të holla. Me përbërës të këndshëm si kolagjeni që e bëjnë lëkurën tuaj të butë, të lëmuar dhe të këndshme.

 • E lëmuar + elasticitet i lëkurës
 • Ubiquinone (Q10) + Vit E + Kolagjen
 • Hidratuesi i pasur i fytyrës gjatë natës bën magjinë e tij ndërsa flini, në mënyrë që të zgjoheni me lëkurë më të butë dhe më të zhdërvjellët.

Përdorimi:

Përdoret pas eksfolimit, pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës. Aplikoni një sasi të vogël të hidratuesit para gjumit. Përdorni lëvizje rrethore për të masazhuar butësisht kremin në lëkurë. Mos e shpëlani. Përdoreni çdo ditë, krahas gamës Face Facts Collagen & Q10 për të përfunduar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413919738 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara