Face Facts Collagen & Q10 Face Serum 30ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Face Facts

Jepni energji lëkurës tuaj me këtë serum fytyre, ai ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës dhe lëmimin e lëkurës tuaj. Heroi këtu është ubiquinone (Q10) një antioksidant i mrekullueshëm siç dihet se redukton përkohësisht shfaqjen e linjave të holla. Me përbërës të këndshëm si kolagjeni që e bëjnë lëkurën tuaj të butë, të lëmuar dhe të këndshme.

 • Zbut + zbut + zvogëlon përkohësisht pamjen e vijave të holla
 • Ubiquinone (Q10) + Kolagjen + Betaine
 • Serumi me bazë uji përthithet shpejt, duke ju lejuar të vendosni një hidratues sipër
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Collagen & Q10 Face Serum 30ml

Është koha për të vënë lëkurën tuaj në qendër të vëmendjes!

Jepni energji lëkurës tuaj me këtë serum fytyre, ai ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës dhe lëmimin e lëkurës tuaj. Heroi këtu është ubiquinone (Q10) një antioksidant i mrekullueshëm siç dihet se redukton përkohësisht shfaqjen e linjave të holla. Me përbërës të këndshëm si kolagjeni që e bëjnë lëkurën tuaj të butë, të lëmuar dhe të këndshme.

 • Zbut+ zvogëlon përkohësisht pamjen e vijave të holla
 • Ubiquinone (Q10) + Kolagjen + Betaine
 • Serumi me bazë uji përthithet shpejt, duke ju lejuar të vendosni një hidratues sipër.

Përdorimi:

Mund të përdoret në mëngjes ose në mbrëmje. Në mëngjes, aplikoni disa pika të serumit direkt në fytyrë përpara se të aplikoni grimin. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Në mbrëmje, aplikoni disa pika të serumit direkt në lëkurën e pastruar dhe të thatë. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht dhe lëreni të veprojë gjatë gjithë natës. Përdoreni çdo ditë, së bashku me koleksionin Face Facts Collagen & Q10 për të përfunduar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

 

Lloji

Serum

Paketimi

50ml

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413919790 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara