Inalia Botox Like Effect Face Treatment 50ml

Brendi

36,50 

Krem dite kundër rrudhave për një efekt të ngjashëm me Botox

Krem dite kundër rrudhave me teksturë të pasur që redukton rrudhat dhe ofron një efekt të ngjashëm me botox pa marrë një injeksion botox.

 • 80% ndjenjë e ngjashme me Botox
  90% rritje e elasticitetit dhe hidratimit të lëkurës
 • 90% shtrëngim dhe zbutje e dukshme e fytyrës
 • Rritje 95% e butësisë së lëkurës
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Inalia Botox Like Effect Face Treatment 50ml

Krem dite kundër rrudhave për një efekt të ngjashëm me Botox

Trajtimi premium i fytyrës me efekt të ngjashëm me Botox Inalia përmban peptid të përforcuar Argireline® (Acetyl Hexapeptide-8), një peptid biomimetik që synon të njëjtin kompleks proteinash me toksinën botulinum A . Argireline® Amplified pengon lirimin e acetilkolinës, neurotransmetuesit që stimulon tkurrjen e muskujve. Pa kontraktimet e muskujve, linjat dhe rrudhat minimizohen.

Reduktimi i tkurrjes së muskujve

Ekstrakti i flokeve të verës Leucojum aestivum ) që përmbahet në formulën e trajtimit premium të fytyrës me efekt inalia Botox bllokon sinjalet nervore duke çuar kështu në bllokimin e tkurrjes së muskujve. Pa lëvizje të muskujve, rrudhat e shprehjes në zonën e ballit dhe të këmbëve të sorrës mund të zbuten dhe zvogëlohen.

Aktiviteti antioksidant dhe prodhimi i kolagjenit

Rejuvial Vitamins TM : një kompleks inovativ i vitaminave  D3, E  dhe  C  me një aktivitet të fortë antioksidues, i cili ngadalëson shenjat e plakjes dhe nxit prodhimin e kolagjenit.

Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Për rezultate më intensive, aplikoni fillimisht Serumin për fytyrën Inalia – Botox Like Effect Premium .

92% përbërës me origjinë natyrale

Pa: vaj mineral, vazelinë/dyll parafine, silikone, parabene, propilen glikol, etanolamina, PEG, bojë sintetike, nënprodukte shtazore.

I përshtatshëm për veganët. Pa gluten.

 • 80% ndjenjë e ngjashme me Botox
  90% rritje e elasticitetit dhe hidratimit të lëkurës
 • 90% shtrëngim dhe zbutje e dukshme e fytyrës
 • Rritje 95% e butësisë së lëkurës

Vlerësimi klinik nën mbikëqyrjen e dermatologut

 • Rritja e pamjes së fryrë të lëkurës
 • Njëtrajtshmëri e tonit të lëkurës
 • Përmirësimi i cilësisë së lëkurës

Matjet instrumentale :

 • 30% hidratim i menjëhershëm nga 30’t e para të përdorimit dhe mbajtje për 30 ditë
 • 37% ulje e vrazhdësisë së lëkurës dhe rrjedhimisht rritje e butësisë së saj
Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

SKU: 5200321011753 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara