After Sun Lotion 100ml

Brendi

3,50 

Brand: 
Malibu

Ftoh, qetëson dhe hidraton lëkurën pas ekspozimit në diell. Duke ruajtur lagështinë e lëkurës, ndihmon në parandalimin e qërimit, mban lëkurën të lëmuar dhe elastike dhe zgjat nxirjen tuaj. E disponueshme në 100 ml dhe 200 ml.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Ftoh, qetëson dhe hidraton lëkurën pas ekspozimit në diell. Duke ruajtur lagështinë e lëkurës, ndihmon në parandalimin e qërimit, mban lëkurën të lëmuar dhe elastike dhe zgjat nxirjen tuaj. E disponueshme në 100 ml dhe 200 ml.

✓ Klinikisht e testuar që të ndikojë mirë në lekurë
✓ Ftohës dhe qetësues
✓ Hidraton
✓ Përmban vitaminë E, Allantoin dhe Aloe Vera
✓ Testuar vetëm te njerëzit
✓ Prodhuar në Angli

UDHËZIME:
Aplikojeni mjaftushëm pas ekspozimit në diell.
 Sigurohuni që lëkura të jetë e mbuluar në mënyrë të barabartë dhe bujare me locion.
 Vetëm për përdorim të jashtëm.
 Mos e aplikoni në lëkurë të thyer.
■ Shmangni kontaktin me pëlhurat dhe sytë.
■ Nëse ka kontakt me sytë, shpëlajeni me ujë të pastër.

KUJDES:
 Ky produkt nuk ofron mbrojtje nga rrezet e diellit.
 Përdorni produktin e duhur mbrojtës nga dielli Malibu.

“Lëkura e secilit është e ndryshme dhe dielli ndryshon në intensitet – kujdesuni në diell për të shmangur ekspozimin e tepërt.”

Lloji

losion

Origjina

Angli

Brendi

Malibu

SKU: 5025135113895 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara