OstroVit Shaker 700 ml black

Brendi

3,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Shaker 700 ml është një seri shakerash standarde, shumëngjyrëshe, të besueshme, të cilat tani mund t’i merrni me vete kudo që dëshironi. A është një stërvitje e vështirë forcash, një udhëtim në male, apo ndoshta vetëm një shëtitje. Thjesht derdhni ujë ose shake proteinën tuaj të preferuar, e cila do të zëvendësojë vaktin tuaj, i cili shpesh duhet të shpenzojë shumë kohë për t’u përgatitur. OstroVit Shaker 700 ml është zgjedhja juaj !!

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Shaker OstroVit 700 ml

OstroVit Shaker 700 ml është një seri shakerash standarde, shumëngjyrëshe, të besueshme, të cilat tani mund t’i merrni me vete kudo që dëshironi. A është një stërvitje e vështirë forcash, një udhëtim në male, apo ndoshta vetëm një shëtitje. Thjesht derdhni ujë ose shake proteinën tuaj të preferuar, e cila do të zëvendësojë vaktin tuaj, i cili shpesh duhet të shpenzojë shumë kohë për t’u përgatitur. OstroVit Shaker 700 ml është zgjedhja juaj !!

Ky është një enë me vidë për pijet tuaja të preferuara me logon e madhe OstroVit. Shaker ka një kapacitet prej 700 ml, dhe ndërtimi i tij mbron në mënyrë efektive nga rrjedhja e suplementeve. Shakeri është plotësisht i sigurt në kontakt me ushqimin. Falë faktit se është transparent, ju mund ta matni lehtësisht sasinë e pijes tuaj të përgatitur dhe do t’ju ndihmojë në këtë masë, e cila ndodhet në pjesën e pasme të shakerit. Kur krijoni proteinat tuaja të preferuara, përdorni një sitë të veçantë që përfshihet në komplet. Thërrmoni në mënyrë të përkryer grumbujt dhe bëni që konstituimi i pijes suaj të kënaqë qiellzën tuaj.

Vetitë:

 • Sitë që do t’ju ndihmojë të përzieni suplementin
 • Lehtë për t’u pastruar
 • Kapaciteti 700 ml
 • Ndarje transparente
 • Të rehatshme dhe të qëndrueshme
Ngjyra

e zeze

Paketimi

700ml

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246229622 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara