OstroVit Massage Gun

Brendi

70,00 

Brand: 
OstroVit

The Body Massage Gun nga OstroVit, është një produkt i gjithanshëm për vetë-masazh pas stërvitjes dhe gjatë rehabilitimit. Masazhuesi ka 30 mënyra për lloje të ndryshme masazhi dhe 6 këshilla që i përshtaten çdo pjese të trupit. Është i përshtatshëm si për përdorim individual ashtu edhe në klinikat e fizioterapisë. Falë aplikimit të një masazhi të përshtatshëm me pistoletën masazhuese OstroVit, është e mundur të arrihet në mënyrë perfekte pothuajse të gjitha pjesët muskulare të trupit dhe të oksigjenohet dhe përmirësohet qarkullimi i gjakut në inde. Produkti nuk i humbet vetitë e tij dhe majat e tij nuk deformohen edhe gjatë përdorimit intensiv nga përdoruesit e rëndë.

S’ka stok

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Massage Gun

The Body Massage Gun nga OstroVit, është një produkt i gjithanshëm për vetë-masazh pas stërvitjes dhe gjatë rehabilitimit. Masazhuesi ka 30 mënyra për lloje të ndryshme masazhi dhe 6 këshilla që i përshtaten çdo pjese të trupit. Është i përshtatshëm si për përdorim individual ashtu edhe në klinikat e fizioterapisë. Falë aplikimit të një masazhi të përshtatshëm me pistoletën masazhuese OstroVit, është e mundur të arrihet në mënyrë perfekte pothuajse të gjitha pjesët muskulare të trupit dhe të oksigjenohet dhe përmirësohet qarkullimi i gjakut në inde. Produkti nuk i humbet vetitë e tij dhe majat e tij nuk deformohen edhe gjatë përdorimit intensiv nga përdoruesit e rëndë.

 • RRUGULL – një nga këshillat më të gjithanshme, është bërë nga shkumë e qëndrueshme rezistente ndaj deformimeve. Është projektuar për masazh të të gjitha pjesëve të trupit dhe për punë sipërfaqësore me intensitet të moderuar.
 • GJYSMËRRUKULL – është bërë nga plastika e fortë, e cila është e përshtatshme për të punuar në grupe të vogla dhe të mëdha të muskujve. Ajo arrin indet e thella dhe është e përkryer për grupet e muskujve të shtrënguar dhe kompakt, p.sh. kuadriceps dhe gjoks madhor.
 • BULLET – kjo është maja më e saktë e kompletit, e bërë nga plastika e fortë. Është projektuar për pikat e nxitjes – këto janë zona të trasha të formuara në indet e muskujve që shkaktojnë dhimbje, shpesh edhe rrezatuese. Arrin grupet e muskujve më të vështirë për t’u arritur.
 • PITCHINS – E bërë nga plastika e fortë, është projektuar kryesisht për muskujt në tendinën e Akilit dhe zonën e viçit dhe qafës. Është projektuar në një model si pirun për të mbrojtur tendinat dhe për të punuar vetëm në muskuj. Majat e rrumbullakosura nënkuptojnë që ai rrëshqet pa probleme mbi trup dhe e masazhon thellë. Gjithashtu do të funksionojë mirë për masazhimin e ekstensorëve të shpinës, kuadricepsit dhe gjithashtu gastrocnemius.
 • LOPATA – e bërë nga plastika jashtëzakonisht e fortë, është ideale për masazhimin e muskujve paraspinalë. Do të ndihmojë në lehtësimin e tensionit në shpatullat dhe shpinë.
 • KON – si një plumb, është një majë shumë e saktë. Të dizajnuara për pikat e nxitjes – këto janë zona të trasha të formuara në indet e muskujve që shkaktojnë dhimbje, shpesh edhe rrezatuese. Ata arrijnë grupet e muskujve më të vështirë për t’u arritur.

Përparësitë e përdorimit të armës masazhuese të trupit OstroVit:

 • relakson muskujt e tensionuar,
 • përmirëson aftësinë e muskujve për të punuar dhe rigjeneruar,
 • ka një efekt anticelulit,
 • ndihmon në zbërthimin e trashjes dhe forcimin e muskujve,
 • parandalon dhimbjen pas stërvitjes së vështirë

Karakteristikat teknike:

 • 5 lloje të shpejtësisë – 1200-3800 RPM
 • 6 këshilla, të përshtatura për lloje të ndryshme pune
 • Opsioni i karikimit të shpejtë – 90-120 minuta
 • Niveli i zhurmës: vetëm 45 db gjatë funksionimit të armës
 • Ekran LCD për monitorimin e shpejtësisë
 • Pesha me paketim: 1.5 kg
 • Kuti speciale për ruajtje

Seti përfshin:

 • Rast
 • Armë
 • Kabllo USB e tipit C
 • 6 adapter
Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933908700 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara