OstroVit Shaker Sport 700 ml black

Brendi

5,00 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Shaker Sport 700 ml është një seri shakerash standarde, shumëngjyrëshe dhe të besueshme që tani e tutje do të mund t’i merrni me vete kudo që dëshironi. Nëse bëhet fjalë për stërvitje me pesha të rënda, një shëtitje në mal apo ndoshta një shëtitje të thjeshtë – thjesht derdhni ujë ose kompozoni proteinën tuaj të preferuar, e cila do të zëvendësojë vaktin tuaj, të cilin shpesh ju duhet të shpenzoni shumë kohë për ta përgatitur.

OstroVit Shaker Sport 700 ml është zgjedhja juaj!!

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Shaker Sport në ngjyrë të zezë 700 ml

OstroVit Shaker Sport 700 ml është një seri shakerash standarde, shumëngjyrëshe dhe të besueshme që tani e tutje do të mund t’i merrni me vete kudo që dëshironi. Nëse bëhet fjalë për stërvitje me pesha të rënda, një shëtitje në mal apo ndoshta një shëtitje të thjeshtë – thjesht derdhni ujë ose kompozoni proteinën tuaj të preferuar, e cila do të zëvendësojë vaktin tuaj, të cilin shpesh ju duhet të shpenzoni shumë kohë për ta përgatitur.

OstroVit Shaker Sport 700 ml

Ky është një enë me vidë për pijet tuaja të preferuara me një logo të madhe OstroVit me një kapacitet 700 ml dhe dizajni i saj parandalon në mënyrë efektive rrjedhjen e lëndëve ushqyese. Shakeri është plotësisht i sigurt në kontakt me ushqimin. Falë faktit që është transparent, ju mund të matni lehtësisht sasinë e pijes suaj të përgatitur, e lehtësuar nga filxhani matës në pjesën e pasme të shakerit. Kur krijoni koktejat tuaja të preferuara të proteinave, përdorni sitë të veçantë që vjen me kompletin. Ai do t’i shtypë në mënyrë të përsosur gunga dhe do ta bëjë konsistencën e pijes suaj të përsosur.

Karakteristikat:

 • Sitë për përzierjen e lehtë të kondicionerit
 • Lehtë për t’u pastruar
 • Kapaciteti 700 ml
 • E ndarë qartë
 • Të rehatshme dhe të qëndrueshme
Ngjyra

e zeze

Paketimi

700ml

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933909295 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara