Cool Day

Brendi

Çmimi origjinal qe: 12,00 €.Çmimi i tanishëm është: 8,40 €.

Një kombinim unik i bimëve dhe mikronutrientëve

Nëse përditshmëria juaj është kërkuese, patjetër që keni nevojë për ndihmë për të përballuar detyrat e përditshme! Cool Day është një kombinim sinergjik me ashwagandha, lule lime, lule pasioni dhe bli, si dhe vitamina B (niacin, pantothenic, B1, B2, B6, B12), kalcium dhe magnez.
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Cool Day

Një kombinim unik i bimëve dhe mikronutrientëve

Be cool… stay cool

Nëse përditshmëria juaj është kërkuese, patjetër që keni nevojë për ndihmë për të përballuar detyrat e përditshme! Cool Day është një kombinim sinergjik me ashwagandha, lule lime, lule pasioni dhe bli, si dhe vitamina B (niacin, pantothenic, B1, B2, B6, B12), kalcium dhe magnez.

Cool Day është një formulë e përbërë nga lëndët ushqyese të mëposhtme:

 • Ekstrakt Ashwagandha (i standardizuar në 7-10% me anolide): kjo barishte karakterizohet si një adaptogen dhe është… 2500 vjeç. Është shumë popullor në mjekësinë Ayurvedike, e ashtuquajtura mjekësi e lashtë e Indisë.
 • Melissa officinalis:  I përket familjes së mentes, në Greqi përdoret tradicionalisht si pije.
 • Passiflora incarnata L.:  Bimë tradicionale e cila rritet në të gjithë Greqinë, duke ofruar vetitë e saj për të gjithë trupin.
 • Tilia cordata Miller:  Bimë me përdorim tradicional dhe shumë aplikime. Konsumohet tradicionalisht në formën e një pije.
 • Niacina:  Kontribuon në funksionin normal  psikologjik , funksionimin e  sistemit nervor  ,  metabolizmin që jep energji  , reduktimin e  lodhjes dhe lodhjes .
 • Vitamina  Β 5:  Kontribuon në metabolizmin normal  të prodhimit të energjisë  , si dhe në sintezën dhe metabolizmin normal të disa  neurotransmetuesve *.
 • Vitamina  Β 1,  Β 6,  Β 12 dhe  magnez:  Kontribuon në funksionin normal  psikologjik*.
 • Vitamina  Β 2:  Kontribuon në uljen e  lodhjes dhe lodhjes *.
 • Kalciumi:  Kontribuon në neurotransmetimin normal  *.

*Pretendimet zyrtare nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA).

Karakteristikat e platinit:

 • Formula holistike
 • Përmban komponentë të studiuar mirë (pretendimet shëndetësore të EFSA, raportet EMA)


Përbërësit aktivë për tabletë:

ekstrakt Ashwagandha (i standardizuar në 7-10% me anolide) 125 mg, Kalcium 120 mg (15%)*, Magnez 75 mg (20%)*, Ekstrakt i balsamit të limonit 10:1 50 mg, ekstrakt i luleve të pasionit 8:1 40 mg, Niacin 32mg (200%)*,Ekstrakt i pemës së blirit 4:1 20mg, Vitamin B5 12mg (200%)*, Vitamin B2 2,8mg (200%)*, Vitamin B6 2,8mg (200%)*, Vitamin B1 2 ,2mg (200%)*, Vitamina B12 5μg (200%)*.

*DRI: Marrja e referencës ditore

Udhëzimet e përdorimit

Të rriturit:
Merrni 1 tabletë në ditë, mundësisht para ushqimit si shtesë ushqimore.

I përshtatshëm për veganët

Pa gluten, laktozë, konservues, aromatizues, ngjyra

Përmbajtja
30 Tableta

Mbyllni me kujdes pas përdorimit. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë shikimit dhe të aksesit të fëmijëve. Mbajeni produktin larg nxehtësisë, dritës ose lagështisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim i një diete të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Lloji

tableta

Paketimi

30

Produkt vegan

po

Origjina

Greqi

Brendi

Power of Nature

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara