Coolnight 30s Caps

Brendi

9,50 

Brand: 
OstroVit

Përbërja e veçantë sinergjike e Cool Night kombinon melatoninën, me veprimin tradicional të dy bimëve, kamomilit dhe HOPS-it, si dhe me lëndë ushqyese si kalciumi, magnezi, vitamina B1 dhe vitamina B6.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Cool Night

Përbërja e veçantë sinergjike e Cool Night kombinon melatoninën, me veprimin tradicional të dy bimëve, kamomilit dhe HOPS-it, si dhe me lëndë ushqyese si kalciumi, magnezi, vitamina B1 dhe vitamina B6.

Cool Night është një formulë e përbërë nga lëndët ushqyese të mëposhtme:

 • Melatonin: Kontribuon në reduktimin e kohës që duhet për të fjetur dhe në zbutjen e ndjenjave subjektive të jet lag*.
 • Kamomili: Bimë e familjes asteraceae. Konsumohet gjerësisht si pije, e njohur për përfitimet e shumta për trupin e njeriut.
 • Hops: Bimë e konsumuar tradicionalisht për aromën e tij të veçantë dhe vetitë e tij të dobishme.
 • Kalciumi: Kontribuon në funksionin normal të muskujve dhe neurotransmetimin*.
 • Magnezi : Kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe lodhjes, metabolizmin normal që prodhon energji, funksionimin e sistemit nervor dhe funksionin e muskujve*.
 • Vitamina B1: Kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor dhe kontribuon në funksionin normal psikologjik *.
 • Vitamina B6: Kontribuon në funksionin normal psikologjik dhe reduktimin e lodhjes dhe lodhjes *.

Cool Night është një suplement ushqimor i përshtatshëm për:

 • Reduktimi i kohës për të fjetur
 • Jet lag
 • Ata me një mënyrë jetese intensive
 • Reduktimi i lodhjes
PËRBËRËSIT AKTIV SASIA E CAKTUAR PËR TABLETË
Melatonin 1 mg
Ekstrakt i hopit 10: 1 (Humulus lupulus) 65 mg
Kamomili (Matricaria recutita, 1% Apigenini) 65 mg
Kalcium (20%) * 120 mg
Stearate (20%) * 60 mg
Vitamina B6 (20%) * 1,4 mg
Vitamina B1 (20%) * 1,1 mg

Merrni 1 kapsulë një deri në dy orë para gjumit.

Pa sheqer, gluten, laktozë, konservues

Përmbajtja
30 tableta

Shtatzënia/Ushqyerja me gji
Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, jeni nën mjekim ose keni probleme shëndetësore.

Mos konsumoni së bashku me ilaçe kundër depresionit dhe antipsikotikëve, si dhe alkoolit.

Mbyllni me kujdes pas përdorimit. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë shikimit dhe të aksesit të fëmijëve. Mbajeni produktin larg nxehtësisë, dritës ose lagështisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim i një diete të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Lloji

kapsula

Paketimi

30

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara