Electrolytes Brat Diet 12 sticks

Brendi

9,60 

Suplement ushqimor me elektrolite, glukozë dhe përbërës natyralë nga ushqimet e dietës BRAT. Pluhur për tretësirë ​​orale me aromë bananeje.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Elektrolite Dieta Brat

Me përbërës dietik nga dieta BRAT

Suplement ushqimor me elektrolite, glukozë dhe përbërës natyralë nga ushqimet e dietës BRAT. Pluhur për tretësirë ​​orale me aromë bananeje.

Hidratimi i trupit mbështetet nga marrja e një solucioni të pijshëm të ujit, glukozës dhe mineraleve (elektroliteve), si magnezi, i cili kontribuon në ekuilibrin e elektroliteve.*

Përfitimet kryesore të dietës BRAT bazohen në ushqimet e saj të cilat janë niseshte dhe të ulëta në fibra, proteina dhe yndyra, kështu që ato janë të lehta për t’u tretur.

Përbërësit aktivë për shkop (5 g) Sasia e atribuar për shkop (5 g) % DRI*
Dekstrozë 2700 mg
Klorur 350 mg 43,75%
Natriumi 340 mg
Kaliumi 300 mg 15%
Pluhur bananeje 50 mg
Niseshte orizi 50 mg
Miell orizi 50 mg
Pluhur molle 50 mg

Të rriturit:
Merrni 1 – 2 shkopinj në ditë të tretura në një gotë ujë, si shtesë ushqimore ose sipas udhëzimeve të mjekut tuaj. Rekomandohet në rastet e restaurimit dhe/ose mirëmbajtjes së lëngjeve dhe elektroliteve të trupit.

Pa gluten, laktozë, konservues, ngjyra artificiale.

Me ëmbëlsues

I përshtatshëm për veganët

Përmbajtja
12 qese/sticks

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë pamjes dhe arritjes së fëmijëve të vegjël. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim për një dietë të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Shija

banane

Lloji

pluhur

Paketimi

12

Produkt vegan

po

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara