Doctor Power Arthrosis Gel 100ml

Brendi

10,50 

Xhel freskues për përdorim topik në zonat e trupit që kanë nevojë për lehtësim me përbërës që ofrojnë efekt qetësues.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Doctor Power Xhel Arthrosis

Kujdesi për nyjet dhe muskujt me glukozaminë, kondroitinë dhe kolagjen.

Një xhel freskues për përdorim topik në zonat e trupit që kanë nevojë për lehtësim me përbërës që ofrojnë efekt qetësues. Ai përmban sulfat glukozaminë dhe sulfat kondroitin, përbërës natyralë të kërcit që përdoren tradicionalisht për përfitimet e tyre në trup. Ekstraktet e borzilokut të Kretës, shufrës së artë, ruskut dhe lëvozhgës së limonit, të pasura me bioflavonoidë, përmirësojnë mikroqarkullimin, ndërsa vaji esencial i grejpfrutit ofron një ndjenjë freskie. Në të njëjtën kohë, kolagjeni me origjinë bimore (akacie), ekstrakti i tërshërës, lëngu i aloe vera dhe panthenoli hidratojnë dhe rrisin elasticitetin e lëkurës.

Xheli i Arthrosis është gjithashtu i përshtatshëm për homeopati.

Përbërësit aktivë:
sulfat glukozaminë, sulfat kondroitinë , borzilok kretan , kolagjen akacie , ekstrakt ruskus, ekstrakt i shufrës së artë, ekstrakt i lëvozhgës së limonit, ekstrakt tërshërë, aloe vera , vaj esencial grejpfrut.

Udhëzimet e përdorimit:
Aplikoni një sasi xheli në zonat e trupit që kanë nevojë për lehtësim dhimbjeje dhe masazhoni butësisht. Riaplikoni sa herë të jetë e nevojshme.

Pa ngjyrë artificiale, aroma, silikoni, vajra minerale.

TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT

I përshtatshëm për veganët

Përmbajtja
100 ml

Lloji

gel

Paketimi

100ml

Produkt vegan

po

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara