Face Facts Age Defying Eye Cream 25ml

Brendi

3,50 

Brand: 
Face Facts

Berry Acai njihet si një luftëtar kundër plakjes në botën e kujdesit të lëkurës pasi mund të ndihmojë në reduktimin e shfaqjes së linjave të holla. Pra, i përsosur për kremin tonë të syve për të ndriçuar dhe qetësuar sytë tuaj të lodhur. Lëkura nën lëkurën tonë është jashtëzakonisht delikate – Me më pak gjëndra yndyrore është shumë më e thatë dhe plaket 5 deri në 10 vjet më shpejt, tani e dini pse duhet ta hidratoni rregullisht.

 • Shkëlqen + ndihmon në reduktimin e shfaqjes së linjave të holla
 • Vaj frutash Acai Berry + Aloe Vera
 • Mega hidratues – Glicerinë + 7 zbutës të lëkurës
 • Krem i pasur hidratues
 • Vegan miqësore
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Age Defying Eye Cream 25ml

Acai Berry luftëtar kundër plakjes!

Berry Acai njihet si një luftëtar kundër plakjes në botën e kujdesit të lëkurës pasi mund të ndihmojë në reduktimin e shfaqjes së linjave të holla. Pra, i përsosur për kremin tonë të syve për të ndriçuar dhe qetësuar sytë tuaj të lodhur. Lëkura nën lëkurën tonë është jashtëzakonisht delikate – Me më pak gjëndra yndyrore është shumë më e thatë dhe plaket 5 deri në 10 vjet më shpejt, tani e dini pse duhet ta hidratoni rregullisht.

 • Shkëlqen + ndihmon në reduktimin e shfaqjes së linjave të holla
 • Vaj frutash Acai Berry + Aloe Vera
 • Mega hidratues – Glicerinë + 7 zbutës të lëkurës
 • Krem i pasur hidratues
 • Vegan miqësore

Përdorimi:

Përdoret pas pastrimit, tonifikimit dhe hidratimit. Aplikoni një sasi të vogël të kremit në zonën poshtë syve tuaj. Përdorni lëvizje të buta trokitjeje për të masazhuar butësisht kremin në lëkurë. Mos e shpëlani. Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.

Lloji

krem

Paketimi

25ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 503141391403 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara