Face Facts Hyaluronic Face Serum 30ml

Brendi

7,50 

Brand: 
Face Facts

Serumi ynë i fytyrës përshtatet me lëkurën e etur, ndihmon në uljen e përkohshme të shfaqjes së linjave dhe rrudhave të imta dhe jep një shkëlqim të shëndetshëm. Heroi aktiv është hialuronati i natriumit, i cili do të ndihmojë në zbutjen, shëndoshjen dhe dhënien e hidratimit dhe Glicerinë për atë hidratim të shtuar.

 • E lëmuar + e shëndoshë + e hidratuar
 • Hialuronat natriumi + glicerinë
 • Serumi me bazë uji përthithet shpejt, duke ju lejuar të vendosni një hidratues sipër
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Hyaluronic Face Serum 30ml

Shpëtimtari juaj i kujdesit për lëkurën e dehidratuar

Serumi ynë i fytyrës përshtatet me lëkurën e etur, ndihmon në uljen e përkohshme të shfaqjes së linjave dhe rrudhave të imta dhe jep një shkëlqim të shëndetshëm. Heroi aktiv është hialuronati i natriumit, i cili do të ndihmojë në zbutjen, shëndoshjen dhe dhënien e hidratimit dhe Glicerinë për atë hidratim të shtuar.

 • E lëmuar + e shëndoshë + e hidratuar
 • Hialuronat natriumi + glicerinë
 • Serumi me bazë uji përthithet shpejt, duke ju lejuar të vendosni një hidratues sipër

Përdorimi:

Mund të përdoret në mëngjes ose në mbrëmje. Në mëngjes, aplikoni disa pika të serumit direkt në fytyrë përpara se të aplikoni grimin. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Në mbrëmje, aplikoni disa pika të serumit direkt në lëkurën e pastruar dhe të thatë. Masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht dhe lëreni të veprojë gjatë gjithë natës. Përdoreni çdo ditë, së bashku me koleksionin Hyaluronic Face Facts për të përfunduar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

 

Lloji

Serum

Paketimi

50ml

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413919646 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara