Face Facts Vitamin C Eye Cream 25ml

Brendi

4,50 

Brand: 
Face Facts

Trajtoni lëkurën tuaj me kremin tonë të syve për atë përsosmëri me sy të shndritshëm. Heroi aktiv këtu është vitamina C e pasur me antioksidantë, e cila ndihmon në hidratimin dhe ndriçimin e lëkurës tuaj. Më poshtë se peepers tonë, lëkura është shumë delikate dhe me më pak gjëndra yndyrore është shumë më e thatë, kështu që kërkon një rritje të përditshme të hidratimit, kështu që edhe më shumë arsye për t’u dhënë atyre pak dashuri!

 • Hidraton + Shkëlqen
 • Vitamina C + Glicerinë e pasur me antioksidantë
 • Krem i pasur hidratues
 • Vegan miqësore
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Vitamin C Eye Cream 25ml

Kthejeni shkëlqimin e lëkurës suaj!

Trajtoni lëkurën tuaj me kremin tonë të syve për atë përsosmëri me sy të shndritshëm. Heroi aktiv këtu është vitamina C e pasur me antioksidantë, e cila ndihmon në hidratimin dhe ndriçimin e lëkurës tuaj. Më poshtë se peepers tonë, lëkura është shumë delikate dhe me më pak gjëndra yndyrore është shumë më e thatë, kështu që kërkon një rritje të përditshme të hidratimit, kështu që edhe më shumë arsye për t’u dhënë atyre pak dashuri!

 • Hidraton + Shkëlqen
 • Vitamina C + Glicerinë e pasur me antioksidantë
 • Krem i pasur hidratues
 • Vegan miqësore

Përdorimi:

Prekni butësisht një sasi të kremit të syve me madhësi bizele poshtë syve dhe qepallave. Përdorni AM & PM, së bashku me koleksionin Face Facts Vitamin C për të përfunduar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

 

Lloji

krem

Paketimi

25ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413919486 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara