Face Facts Hydrating Night Cream 50ml

Brendi

3,50 

Brand: 
Face Facts

Aloe Vera është një bimë e mahnitshme! Përmban mbi 75 elementë aktivë si vitamina dhe aminoacide dhe me kaq shumë përfitime për lëkurën që duhej ta përdornim. Pra, kremi ynë hidratues i natës do të ndihmojë në zbutjen dhe reduktimin e skuqjes gjatë natës.

 • Hidraton + Ndihmon në reduktimin e skuqjes gjatë natës
 • Aloe Vera + vitaminë E
 • Mega Moisturizers – Glicerinë + 6 zbutës të lëkurës
 • Krem hidratues qetësues gjatë natës
 • Vegan miqësore
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Hydrating Night Cream 50ml

Përqafoni pak lëkurën tuaj!

Aloe Vera është një bimë e mahnitshme! Përmban mbi 75 elementë aktivë si vitamina dhe aminoacide dhe me kaq shumë përfitime për lëkurën që duhej ta përdornim. Pra, kremi ynë hidratues i natës do të ndihmojë në zbutjen dhe reduktimin e skuqjes gjatë natës.

 • Hidraton + Ndihmon në reduktimin e skuqjes gjatë natës
 • Aloe Vera + vitaminë E
 • Mega Moisturizers – Glicerinë + 6 zbutës të lëkurës
 • Krem hidratues qetësues gjatë natës
 • Vegan miqësore

Përdorimi:

Përdoret pas eksfolimit, pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës. Aplikoni një sasi të vogël të hidratuesit para gjumit. Përdorni lëvizje rrethore për të masazhuar butësisht kremin në lëkurë. Mos e shpëlani. Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.

 

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413913019 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara