Face Facts Vitamin C Face Cream 50ml

Brendi

5,00 

Brand: 
Face Facts

Shkëlqeni lëkurën tuaj me kremin tonë të fytyrës i cili zhytet pa mundim duke e lënë lëkurën tuaj të butë dhe të zhdërvjellët. Heroi aktiv këtu është vitamina C e pasur me antioksidantë, e cila ndihmon në hidratimin dhe ndriçimin e lëkurës tuaj. Hidratuesi ynë i freskët dhe i lehtë heq punën e vështirë nga një shkëlqim më i shëndetshëm!

 • Hidraton + Shkëlqen
 • Vitamina C + Glicerinë e pasur me antioksidantë
 • Krem hidratues i lehtë
 • Vegan miqësore
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Face Facts Vitamin C Face Cream 50ml

Jepini lëkurës shkëlqimin e saj!

Shkëlqeni lëkurën tuaj me kremin tonë të fytyrës i cili zhytet pa mundim duke e lënë lëkurën tuaj të butë dhe të zhdërvjellët. Heroi aktiv këtu është vitamina C e pasur me antioksidantë, e cila ndihmon në hidratimin dhe ndriçimin e lëkurës tuaj. Hidratuesi ynë i freskët dhe i lehtë heq punën e vështirë nga një shkëlqim më i shëndetshëm!

 • Hidraton + Shkëlqen
 • Vitamina C + Glicerinë e pasur me antioksidantë
 • Krem hidratues i lehtë
 • Vegan miqësore

Përdorimi:

Përdoret pas eksfolimit, pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës. Masazhojeni për 30 sekonda, duke përdorur AM & PM së bashku me koleksionin Face Facts Vitamin C për të përfunduar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Këshilla kryesore
Përgatitja perfekte e lëkurës – Përdoreni përpara se të aplikoni grim për një shkëlqim të freskët të shëndetshëm.

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Produkt vegan

po

Brendi

Face Facts

Origjina

Angli

SKU: 5031413919424 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara