La Roche Posay Krem hidratues Hydraphase HA Rich 50ml

Brendi

34,50 

Ky krem ​​i pasur fytyre është i formuluar me acid hialuronik me prejardhje natyrale nga Green Technology* dhe uji i burimeve termale La Roche-Posay për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën e dehidratuar. Aplikojeni këtë krem ​​fytyre me acid hialuronik për lëkurë të thatë çdo ditë për hidratim 72 orë dhe një shëndoshë të menjëhershme për lëkurë me pamje rrezatuese.
Strukturë e pasur kremoze që është ideale për lëkurë të thatë.

Përfitimet:

 • Kremi i fytyrës për lëkurë të thatë siguron hidratim 72 HR dhe një shëndoshë të menjëhershme për lëkurë me pamje rrezatuese
 • Krem fytyre me acid hialuronik i formuluar me acid hialuronik me prejardhje natyrale nga Green Technology*
 • Pompa e mbyllur nga ajri ruan formulën
 • Teksturë e pasur, jo e yndyrshme, ideale për lëkurën e dehidratuar

 

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

La Roche Posay Krem hidratues Hydraphase HA Rich 50ml

Ky krem ​​i pasur fytyre është i formuluar me acid hialuronik me prejardhje natyrale nga Green Technology* dhe uji i burimeve termale La Roche-Posay për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën e dehidratuar. Aplikojeni këtë krem ​​fytyre me acid hialuronik për lëkurë të thatë çdo ditë për hidratim 72 orë dhe një shëndoshë të menjëhershme për lëkurë me pamje rrezatuese.
Strukturë e pasur kremoze që është ideale për lëkurë të thatë.

Shqetësimi i lëkurës:

 • Lëkurë e dehidratuar
 • Lëkurë të thatë
 • Lëkurë e ndjeshme

Lloji i lëkurës:

 • Të gjitha llojet e lëkurës

Përfitimet:

 • Kremi i fytyrës për lëkurë të thatë siguron hidratim 72 HR dhe një shëndoshë të menjëhershme për lëkurë me pamje rrezatuese
 • Krem fytyre me acid hialuronik i formuluar me acid hialuronik me prejardhje natyrale nga Green Technology*
 • Pompa e mbyllur nga ajri ruan formulën
 • Teksturë e pasur, jo e yndyrshme, ideale për lëkurën e dehidratuar

PËRBËRËSIT KRYESOR

Acidi hialuronik me prejardhje natyrale (HA) nga Green Technology: Një polisakarid (polimer karbohidratesh) që gjendet natyrshëm brenda lëkurës. Kur përdoret në një formulë, HA është një hidratant efektiv që mund të mbajë një sasi të madhe uji për të ndihmuar në ruajtjen e lagështisë së lëkurës.
Uji termal i burimit La Roche-Posay: : Një ujë qetësues me burim në qytetin La Roche-Posay në Francë dhe një përbërës kryesor në shumicën e produkteve tona. Ai përmban një kombinim unik të mineraleve, elementëve gjurmë dhe një përqendrim të lartë të selenit, një antioksidant natyral.

Lloji

krem

Paketimi

50ml

Brendi

La Roche Posay

Origjina

France

SKU: 3337875731409 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara