La Roche Posay Krem hidratues Hydraphase HA Light 50ml

Brendi

34,50 

Ky hidratues i fytyrës është i formuluar me acid hialuronik me prejardhje natyrale nga Green Technology* dhe uji i burimeve termale La Roche-Posay për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën e dehidratuar. Aplikojeni këtë hidratues të fytyrës me acid hialuronik çdo ditë për hidratim 72 orë dhe një shëndoshë të menjëhershme për lëkurë me pamje rrezatuese.
Tekstura e lehtë është ideale për lëkurën normale në të kombinuar

Shqetësimi i lëkurës:

 • Lëkurë e dehidratuar
 • Lëkurë normale/kombinuar
 • Lëkurë e ndjeshme
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

La Roche Posay Krem hidratues Hydraphase HA Light 50ml

Ky hidratues i fytyrës është i formuluar me acid hialuronik me prejardhje natyrale nga Green Technology* dhe uji i burimeve termale La Roche-Posay për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën e dehidratuar. Aplikojeni këtë hidratues të fytyrës me acid hialuronik çdo ditë për hidratim 72 orë dhe një shëndoshë të menjëhershme për lëkurë me pamje rrezatuese.
Tekstura e lehtë është ideale për lëkurën normale në të kombinuar

Shqetësimi i lëkurës:

 • Lëkurë e dehidratuar
 • Lëkurë normale/kombinuar
 • Lëkurë e ndjeshme

Lloji i lëkurës:

 • Të gjitha llojet e lëkurës

Përfitimet:

 • Ofron hidratim 72 HR dhe një shëndoshë të menjëhershme për lëkurë rrezatuese.
 • Hidratues fytyre me acid hialuronik i formuluar me acid hialuronik me prejardhje natyrale nga Green Technology*
 • Pompa e mbyllur nga ajri ruan formulën
 • Strukturë e lehtë, jo e yndyrshme që është ideale për lëkurën e dehidratuar
Lloji

krem

Paketimi

50ml

Brendi

La Roche Posay

Origjina

France

SKU: 3337875731638 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara