Cicaplast Baume B5 SPF50 40ml

Brendi

18,50 

CICAPLAST Baume B5 SPF50 ofron një formulë të plotë për të mbrojtur, qetësuar dhe riparuar funksionin e barrierës:

Mbrojtje efektive kundër shenjave : [Procerad] + [UVA/UVB SPF50] Rikuperim
optimal i lëkurës : [Madecassoside]
Zbut zonat e thata dhe të irrituara: [5 % Panthenol]

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Cicaplast Baume B5 SPF50 40ml

CICAPLAST Baume B5 SPF50 ofron një formulë të plotë për të mbrojtur, qetësuar dhe riparuar funksionin e barrierës:

Mbrojtje efektive kundër shenjave : [Procerad] + [UVA/UVB SPF50] Rikuperim
optimal i lëkurës : [Madecassoside]
Zbut zonat e thata dhe të irrituara: [5 % Panthenol]

SI TË APLIKOHET:
Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë, aq shpesh sa është e nevojshme.
Mos e aplikoni në lëkurën e plagosur. Shmangni buzët dhe zonën e konturit të syve.
Teksturë e këndshme, e lehtë për t’u aplikuar, jo e yndyrshme, jo ngjitëse
Përshtatet me të gjitha llojet e lëkurës. Riaplikoni me bujari dhe shpesh.

Lloji

krem

Paketimi

40ml

Brendi

La Roche Posay

Origjina

France

SKU: 3337875876940 Kategoria: 
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara